چهار‌شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
رزرو مهمانسرای جهانگردی زنجان
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

در ابتدای شهر زنجان که وارد می شوید، فضای سبز پارک ملت با آب و هوای دلپذیری که دارد خود نمایی میکند. هنوز در این فضا و در این محدوده پارک و جنگل مانند قرار دارید که تابلوی هتل جهانگردی را ملاحظه می کنید. این شاید دلپذیر ترین تصوری باشد که از یک هتل می توان در ذهن داشت. این ذهنیت جایی زیباتر می شود که وارد هتل می شوید و می بینید اتاق ها به صورت سوئیت و کلبه در همین فضای نیمه جنگلی قراردارد و فضای سبز محیط با صدای باد که در میان درختان میپیچد خستگی یک سفر را از تن شما در می آورد. فضای نسبتا مناسب داخل اتاق ها استراحت شما را دلپذیر تر کرده، خصوصا زمانی که پنجره را باز کنید و اجازه دهید هوای مطبوع اطراف وارد اتاقتان شود. رستوران مرتب و تمیز، بهداشت مثال زدنی داخل اتاق ها، امکانات خوب داخل اتاق که بسیار فراتر از یک هتل دو ستاره است در کنار برخورد بسیار محترمانه و دوستانه پرسنل هتل قطعا تجربه یک اقامت دلپذیر را برای هر مهمانی به همراه خواهد داشت.


ویژگی هتل

سیستم گرمایش و سرمایش پیشرفته اینورتر، تلوزیون های ال ای دی و یخچال با مینی بار کامل و سرویس بهداشتی تمیز با امکانات مناسب در نظر گرفته شده مثل سشوار، شامپو، حوله و ... که شاید در هتل های سه ستاره به بالا باید انتظار داشته باشید، در این هتل وجود داشته و نیاز شما را ازبه همراه بردن وسایل اضافه برطرف می سازد.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

پارک ملت، دسترسی آسان به گاوازنگ از طریق بزرگراه و دسترسی راحت از طریق تاکسی یا ماشین شخصی به مرکز شهر و مکان های دیدنی مانند موزه مرد نمکی و رختشورخانه و ... رستوران هتل غذاهای مناسب و بهداشت خوبی دارد با این حال می توانید با خودرو به رستوران ها و مراکز مرکز شهر دسترسی داشت


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

برای کسانی که دنبال یک مکان آرام ، خوش آب و هوا و به دو ر از هیاهوی شهری می باشند. در عین حال بهداشت، پذیرایی و امکانات مناسب مد نظر ایشان است.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

قاعدتا با توجه به آب و هوای زنجان، فصول گرم و معتدل برای سفر به این شهر مناسب تر است.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

امکانات ارائه شده فراتر از قیمت هتل می باشد


سایر موارد

قاعدتا بهترین قیمت ها را در هتلیار می توان جستجو کرد.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات