نقد و بررسی هتل اوین تهران به قلم مسعود و سولماز


مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

هتل اوین یکی از زیباترین هتل‌های 4 ستاره ایران در منطقه‌ای خوش آب و هوا در شمال تهران و در تقاطع بزرگراه چمران و اتوبان یادگار امام واقع شده است‌ . موقعیت مکانی هتل نسبت به بزرگراه‌های مختلف‌، دسترسی یه سیستم های حمل ونقل عمومی مثل مترو و اتوبوس آسان نیست.

ویژگی هتل

این هتل دارای امکانات تهویه مطبوع ‌، حمام‌، کانال‌های تلویزیونی‌ و ماهواره‌ای‌، امکان دسترسی به اینترنت (بصورت محدود حجمی)از داخل اتاق برای میهمان در صورت داشتن کامپیوتر شخصی‌، خدمات 24 ساعته اتاق‌ ، سیستم پیشرفته کنترلی سرتختی ،فروشگاه‌هایصنایع دستی‌،چرم‌، روزنامه میباشد. کاش این هتل تمثیلی از هتل خود داشت چون ما به هرهتل سفر میکنیم یک تمثیل کوچک از آن هتل به عنوان یادگاری به همراه می آوریم تا یاد واره این روز دلنگیز را همیشه به یاد داشته باشیم

اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

در اطراف هتل اماکن و مراکز تفریحی مثل بازار ها و مراکز تفریحی تا کیلومتر ها وجود ندارد لذا برای رسیدن به این گونه از بازار ها مجبورید فقط ازسیستم تاکسی های دربستی هتل استفاده نمایید که آن هم برای هر مسافر ایجاد هزینه گزاف تولید میکند . فقط چیزی که حائز اهمیت هست محیط آرام و زیبایان هتل میباشد.

این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

این هتل از لحاظ محیط آرام داشتن و ایجاد آسایش برای هر میهمان محیطی کاملا فرح بخش هست لذا ما این هتل را به همه میهمانانی توصیه میکنیم که به همراه خودرو شخصی خود به تهران سفر کرده و میهمان این هتل هستند. چون داشتن وسیله شخصی آن هم در تهران بسیار ضروری میباشد.

چه زمانی به این هتل سفر کنیم

بهتر فصل برای مسافرت به این هتل فصل بهار بلاخص اردیبهشت ماه میباشد

تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

قیمت های هتل نسبت به امکانات آن بدنیست.

چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

در زمان استفاده ما مجموعه بیرونی هتل در حال تعمییرات بود مثل استخر و کافی شاپ بیرونی ولی متاسفانه در سایت ذکر نگردیده بود که جای تاسف داره چون دوست داشتیم در کنار آن فضا کمی استراحت نماییم و از آن فضا لذت ببریم که ..... صبحانه آن هتل بسیار خوب بود من تک تک هتلهای جزیره کیش را از لحاظ صبحانه تست کردم و در حال تست کردن میباشم میتونم بدون اقراق بگم صبحانه آن هتل در حد بهترین هتلهای جزیره کیش مثل هتل مارینا میباشد که واقعا کیفیت صبحانه آن بالاتر از حد ستاره های آن هتل میباشد. محیط و پذیرایی عالی بود

سایر موارد

من به همه پیشنهاد میکنم در زمانهایی که فصل مسافر نیست به این هتلها سفر کنند چون همیشه دارای تخفیفات بسیار عالیی میباشند در ضمن بهترین سایت اعلام تخفیفات همین سایت هتل یار میباشد.