یک‌شنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل زریوار مریوان
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

موقعیت : هتل زریوار مریوان در پای کوه و نزدیک به دریاچه می باشد و منظره فوق العاده زیبایی دارد. سطح زیربنا : هتل زریوار مریوان از نظر ابعادی چندان بزرگ نمی باشد. امکانات نسبتا مناسبی دارد. با توجه به نزدیکی هتل با دریاچه زریوار ارزش جغرافیایی و موقعیتی ارزش بالایی دارد. امکانات تجهیزاتی هتل : شامل آسانسور و خدمات ماهواره ای مناسب ولی نیاز به گسترش و بازسازی دارد.مجموعه دارای رستوران و سالن ویژه برای صبحانه و نیز نشیمن خصوصی در همکف ولابی هتل می باشد. در حال حاضر عملیات توسعه و محوطه سازی اطراف هتل در حال تکمیل بوده که در صورت تجهیز مجموعه ظرفیت پذیرش و خدمات رسانی ان افزایش می یابد.


ویژگی هتل

هتل زریوار مریوان از چند زاویه قابل بررسی است : معماری مجموعه : ساختمان از نمای ساده ای برخوردا است و چندان از مصالح مختلف استفاده نشده که این از مزایای معماری آرام می باشد ورودی محموطه و ساختمان هتل : محوطه مقابل هتل وسیع ومناسب بوده و ظرفیت پذیرش خودرو به تعداد کافی را دارد. ورودی هتل چندن بزرگ نیست ولی با توجه به حجم بنا متناسب می باشد. فضا و تقسیم بندی داخل هتل : سرسرا و لابی هتل کوچک بوده که با کارهای چوبی و رنگ های ملایم تزئین شده است. در دو طرف ورودی داخلی دو ویترین شیشه ای زیبا به چشم می خورد که در آن صنایع دستی مختلفی به نمایش گذاشته شده است.فضای نشیمن خصوصی و فضای رستوران و پذیرایی در دو طرف سرسرا ولابی هتل جانمایی شده اند. رستوران برای صرف نهار و شام و سالنی نیز جهت پذیرایی صبحگاه ودر مقابل یکدیگر و همجوار با فضای خدماتی و آشپزخانه قراردارند. وسعت سالن پذیرایی صبحگاهی با دارا بودن سن (اجرای موزیک ونمایش و نیز سخنرانی های موردی) از جمله امکانات ویژه هتل می باشد. طبقات هتل دارای راهروهای باریک بوده که با موگت های رنگی ویژه هر طبقه و با رنگ های گرم به اتاق های مسافرین ارتباط دارد. اتاق های طبقات هتل کوچک ولی بسیار گرم و آرامش بخش است. پرهیز از تجمل گرایی در هتل زریوار مریوان از نکات بارز مجموعه می باشد. دیوار داخلی اتاق ها از پوشش پارچه ای و نرم و کف نیز از موکت با رنگ زیبا فرش شده است. وجود یگ آشپزخانه گوچک با سینک و قفسه بندی امکان پذیرایی مسافرین را از خودشان مهیا نموده که این خود از محسنات مجموعه می باشد وجود تراس در اتاق ها با منظره رو به دریاچه و گوه زیبایی خاصی را به اتاق ها داده است. پرسنل : رویت پرسنل مدیریتی و خدماتی با لباس های محلی و گویش زیبای کردی بسیار دلنشین و برای مسافرین جذاب است.همچنین اطلاعات توریستی که در اختیار مسافرین قرار می گیرد از افزایش روابط عمومی و احترام به توریسم حکایت دارد.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

موقعیت هتل زریوار مریوان در دامنه کوه و مجاور دریاچه می باشد. دریاچه زیبا و مجموعه تفریحی اطراف دریاچه زیبا ترین جاذبه توریستی هتل می باشد. در واقع مسافرین و توریست های مشتاق دیدن دریاچه و امکانات رفاهی آن تنها از هتل زریوار مریوان استفاده خواهند کرد. اقامت در این هتل می تواند براحتی در چند روز انجام گردد . چراکه طبیعت بکر و زیبای منطقه. فضای باز و طبیعت وجشی منطقه و نیز امکانات ساخته شده همساز با محیظ زیست با سنگفرش های زیبا - وجود جاده سلامتی مجاور دریاچه-امکان قایق سواری و سایر تفریحات موجود شخصیت و امتیاز هتل زریوار مریوان را دو چندان می کند. وجود امکانات رفاهی و تفریحی داخل هتل از جمله سالن نمایش و اجرای موسیقی خوذ می تواند جذب مسافر بالایی را ایجاد کند. همچنین وجود سوئیت های نتعدد و زیبا با محوطه سازی مناسب از الزام خروج مسافر از منطقه در طول اقامت جل.گیری می کند. می توان گفت منطقه و بنای هتل مجموعه است مفرح جذاب و دلنشین جهت اقامتی چندین روزه.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

هتل زریوار مریوان برای جهانگردان و مسافرین داخلی بسیار مناسب می باشد.عاشقان طبیعت می توانند با اقامت در این هتل خاطره های بسیار زیبایی را برای خود و همراهان خود به جای بگذارند. حتی پیشنهاد می شود سفر های کاری مریوان بگونه ای تنظیم و برنامه ریزی شود که جهت استراحت و ارامش روانی و روحی از این هتل استفاده تا خستگی یک روز کاری بر طرف گردد.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

طبیعت زیبای منطقه قادر است در کلیه فصول پذیرای مسافرین در هتل زریوار مریوان باشد. طبعا می باید در فصول بارندگی و سرما از وضعیت حمل و نقل آگاهی داشته باشیو


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

با توجه به امکانات هتل و موقعیت آن بیشترین دلیل جذب مسافر وجود دریاچه زریوار و طبیعت منطقه می باشد. لذا در این مورد بخصوص هزینه اقامت هتل چندان نمی تواند و نباید مطرح و دست و پاگیر باشد.


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

حفظ و نگهداری مجموعه - رسیدگی به موقع و تعمیرات تجهیزات در دوره های مشخص و تعیین شده بدلیل موقعیت مناسب هتل می باید در تمامی فصول مد نظر قرار گیرد.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات