نقد و بررسی هتل سفیدکنار بندرانزلی به قلم علی


مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

هتل سفید کنار یک هتل ساحلی با فضایی فرخ بخش و امکاناتی بی نظیر است. از نظر ابعاد این هتل هم دارای اطاق های مناسب و هم دارای ویلاهایی شیک و ساحلی است. فضای لابی بسیار مناسب و تمیز با امکاناتی نظیر فروشگاه، کافی شاپ و کافی نت است. اینترنت وای فای در تمام فضای لابی و اطاق ها قابل استفاده است. اطاق ها در دو نوع رو به ساحل و رو به دریاست که اطاق های روبه ساحا بالکن بزرگتر و دید زیباتری دارند. هتل دارای پارکینگ مناسبی است که حتی در زمان پر بودن تمام اطاق ها گنجایش مورد نیاز را دارد.

ویژگی هتل

از ویژگی های منحصر به فرد هتل سفید کنار، ساحل اختصاصی و بسیار تمیز، وجود نجات غریق در ساحل، امکان اسب سواری و موتور سواری در ساحل. امکان کرایه دوچرخه و دوچرخه سواری در محوطه زیبای هتل و دارای بودن ویلاهای شیک در فضایی اختصاصی است. رستوران و کافی شاپ هتل سفید کنار از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند، بطوریکه نیاز شما به مراجعه به رستوران های شهری را کاهش می دهند.

این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

اگر به دنبال کسب آرامش در فضایی دور از هیاهوهای شهری در ساحلی آرام و زیبا در شمال کشور هستید، هتل سفید کنار مکان بسیار مناسبی برای شما خواهد بود.

چه زمانی به این هتل سفر کنیم

با توجه به امکانات و موقعیت هتل سفید کنار، سفر در کلیه فصول سال به این هتل مناسب است ولی سفر در بهار، تابستان و اوایل مهر ماه قطعاً لذت بیشتری دارد.

تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

با توجه به امکانات هتل، قیمت اتاق ها و ویلاها کمی بالا به نظر میرسد.

سایر موارد

استفاده از سایت هتلیار و سفر در روزهای غیر تعطیل موجب اخذ تخفیف و کاهش هزینه های مسافرت میشود.