سه‌شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل کریم خان شیراز
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

هتل کریم خان در مرکز (قدیم) شهر شیراز در خیابان رودکی قرار گرفته و دسترسی خیلی خوبی به مجموعه وکیل، ارگ کریم خان و چند رستوران دیگر دارد. البته پیاده روی در حدود 10 تا 15 دقیقه. هتل از فضایی سنتی برخورد دار است. کافی شاپ (شربت خانه) دیزان سنتی زیبایی دارد. پرسنل از البسه سنتی استفاده میکنند و در کل فضای جالبی را رقم میزند. هتل فاقد رستوران است. این اولین مشکلی است که در این جا به چشم میخورد. برای استفاده از رستوران به هتل آریو برزن باید رجوع کنید (البته مدیریت هر دو هتل یکی است) ولی قیمت بالای غذاها و منوهای رستوران آریو برزن احتمالا شما را هم راهی رستوران های دیگر شهر شیراز میکند که در همین قیمت غذای مناسب تری ارائه میکنند. صبحانه هتل مناسب است و هتل دارای اتاق بازیهای کامپیوتری است.


ویژگی هتل

فضای سنتی، قیمت مناسب اتاق ها با توجه به موقعیت هتل از ویژگیهای مثبت هتل محصوب میشود عدم روم سرویس مناسب، عدم تعویض ملحفه اتاق ها در هنگام نظافت از مشکلات ما در هتل بود.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

در اطراف هتل اگر کریم خان به فاصله 10 تا 15 دقیقه پیاده روی هست. پشت ارگ کریم خان بستنی و پالوده فروشی های معروف شیراز هست. برای مثال می تونید از بستنی جمشیدیان (شکرریز) در پشت ارگ استفاده کنید یا کمی جلوتر از رستوران سنتی شرزه. مجموعه وکیل هم که نزدیک شماست. تقریبا برای بقیه اماکن دیدنی مجبور هستید از خودرو استفاده کنید.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

به همه کسانی که میخواهند شیراز را بازدید کنند.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

شیراز در بهار قشنگ تر است. باغهای شیراز و عطر بهار نارنج اما اگر حوصله کنید فصل پاییز به دلیل رسیدن نارنج ها هم قشنگ و زیباست. البته شیراز در فصل پاییز کمی گرم!!! است.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

به نظر من متناسب بود. کمی از وضعیت نظافت اتاق ها ناراضی بودیم ولی در کل مناسب و برای اقامت و گردشگری خوب است


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

در صورتی که در این هتل اقامت کردین برای ناهار و شام از رستوران های دیگر استفاده کنید با قیمت رستوران هتل میشود در رستورانهای مطرح شیراز مانند صوفی یا شرزه ناهار و شام بخورید این هتل گردشگر خارجی هم زیاد دارد. اغلب باید خیلی زود تر برا رزو اقدام کنید چون اغلب اتاق پر در فصل بهار و پاییز پر است. ممنون از هتل یار


سایر موارد

به تخفیف های هتل یار توجه کنید


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات