چهار‌شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل آزادی خزر هایت سابق چالوس
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

هتل ازادی در نزدیکی چالوس و روبه روی نمک ابرود قرار گرفته که موقعیت بسیار عالی از نظر دسترسی به دریا جنگل ، اماکن تفریحی و مناطق شهری مجاور دارد . در یکی از بهترین نقاط مازندران قرار گرفته که دریا و جنگل فاصله زیادی باهم ندارند و همه سلایق را پوشش می دهد.


ویژگی هتل

هتل دارای چشم انداز دریا یا جنگل می باشد و دارای ساحل مستقل میباشد که در فصل تابستان برای استراحت و شنا مناسب است . هتل سابقا ٥ ستاره و از بهترین هتل های ایران بوده ولی امروزه نمی توان گفت که یک هتل ٥ ستاره واقعی است . البته باید واقع بین بود و با توجه به امکانات کنونی هنوز هم این هتل بهترین هتل در این منطقه مازندران است. امکانات اتاق از قبیل سینک ها و وان حمام و پکیج و .. قدیمی شده است . اینترنت را به صورت یک کارت ارائه میدهند که خیلی زود شارژ آن تمام میشود و باید با پرداخت پول اسرویس خریداری شود که این قضیه در هیچ هتل پنج ستاره سابقه ندارد!! اخیرا مینی بارها خالیست ! و با درخواست مهمان لود می شود ! کارکنان با ادب و مهربانی دارد به خصوص پذیرش هتل بسیار کمک کننده بودند . کیت های بهداشتی و نظافتی خوب و کامل است امکاناتی از قبیل کتری برقی یخچال و تلویزیون( البته قدیمی با چند شبکه محدود) وجود دارد. اتاق ها تمیز و مرتب و فضادار هستند.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

تله کابین نمک ابرود ، متل قو ، مراکز خرید متعدد ورستورانهای خوب در مجاورت هتل یافت میشود به عوان مثال رستوران های ابادگران ، ارکیده، دانانو را حتما امتحان کنید .


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

مناسب برای زوج های جوان ، مناسبت ها و افراد بازنشسته. مسلما دوستان مجرد و خانواده های پرجمعیت ویلا ها و خانه های بهتری برای تفریح و اقامت پیدا میکنند.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

تابستان البته رزرو هتل در این ایام سخت است.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

متوسط


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

متاسفانه با گذشت سالهای زیاد هنوز هم بهترین گزینه به نظر بنده برای اقامت در هتل ،از متل قو تا ساری همین هتل می باشد .


سایر موارد

هتل یار بعنوان بهترین گزینه برای رزرو این هتل میباشد


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات