نقد و بررسی هتل ویونا ابیانه به قلم شیوا


مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

این هتل در ابتدای روستای تاریخی ابیانه واقع شده است و فاصله آن تا بافت تاریخی حدود 5 دقیقه پیاده می باشد. دید اتاق رو به دشت زیبایی است.اتاق های دارای بالکن منظره و فضای خوبی برا دیدن آسمان پر ستاره شهر دارد. ابعاد اتاق متناسب بود. فضای هتل سنتی و زیباست. دارای آسانسور و لابی بزرگی می باشد اما از پارکینگ تا ورودی هتل حدود 20 پله باید طی شود. صبحانه هتل اصلا در حد هتل 3 ستاره نبود و بسیار ضعیف بود.

ویژگی هتل

اتاق ها به کیفیت و تمیزی که هتل 3 ستاره باید داشته باشد نبود. رستوران فضای سنتی و زیبایی دارد.غذاهای سنتی در منو رستوران موجود می باشد. سفارش ما دیزی بود که کیفیت متوسطی داشت.

اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

در نزدیکی هتل رستورانی دیده نمی شود و باید از رستوران هتل استفاده کرد. تفریح و سرگرمی ها در سمت دیگر ابیانه است و اصلا نزدیک به هتل نیست. تور هارپاک از هتل قابل استفاده می باشد که هزینه آن نسبت به مکان و زمان بازدید اندکی زیاد است.

این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

این هتل را با مدیریت فعلی به کسی پیشنهاد نمی کنم

چه زمانی به این هتل سفر کنیم

ما در نوروز 96 سفر کردیم که شکوفه های بهاری منظره زیبایی را به وجود آورده بودند.

تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

اصلا نسبت به هزینه ای که پرداخت شد کیفیت بالایی ارائه نشد.اتاق بسیار معمولی و همراه با خرابی در سرویس و بالکن بود. صبحانه بسیار ضعیف. سر و صدا در هتل تا ساعت 3-4 صبح که آرامش و خواب را بر ما سلب کرد.

چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

رفتار غیر مودبانه پرسنل پذیرش و عدم انتقاد پذیری آنها

سایر موارد

مراجعه به سایت هتل یار بهترین گزینه است.