جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل کوروش طالقان
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

نوساز بودن یک هتل یه امتیاز کلی محسوب می شه اما به شرطی که استانداردهای یه هتل حتی 2 ستاره در اون رعایت شده باشه


ویژگی هتل

اگر بخوام از ابتدای ورود به هتل موارد مثبت و منفی رو شرح بدم باید بگم بهتر بود محوطه پارکینگ هتل آسفالت می بود این موضوع علاوه بر راحتی مسافر می تونه برای خود هتل بخصوص در فصل بارندگی تمیزتر باشه. محوطه پارکینگ بزرگ و به نسبت تعداد مسافرای هتل مناسب بود. از اونجایی که این هتل نوساز هست به الطبع نمای خوبی داره. لابی کوچک و خودمانی است. 2 رستوران هتل تمیز و رستوران سنتی زیبا طراحی شده. بیشترین ایرادی که میشه به هتل گرفت مربوط به اتاق های هتل هست. دیوار اتاق ها بخاطر عایق بندی نامناسب یا شاید موکت نبودن کف اتاق، صدا رو خیلی به راهروها پخش می کنه. اتاق ما یه اتاق چهارتخته بود و نواقصی داشت من جمله طراحی نادرست اشیاء، نبود کمد دیواری و جاکفشی، نبود جای دستمال کاغذی در سرویس بهداشتی، مشترک بودن حمام و توالت علی رغم 4 تخته بودن اتاق، سوخته بودن چراغ یکی از دو چراغ سرویس بهداشتی، نامناسب بودن آینه سرویس بهداشتی، نبود توری برای پنجره اتاق (از آنجا که با توجه به خوش آب و هوا بودن شهر طالقان نیاز به وسایل سرمایشی نیست وجود توری برای پنجره ها ضروی است)، با وجود این کمبودها اتاق نسبتا تمیز و خوب بود و منظره بسیار زیبایی از کوه های طالقان داشت.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

ما از محل هتل راضی بودیم هم نزدیک میدان اصلی طالقان بود هم دنج و آروم بود و با دریاچه 5 دقیقه با ماشین راه بود. متاسفانه طالقان علی رغم زیبایی های طبیعی که داره هنوز به اندازه لازم بهش رسیدگی نشده ما تو کل طالقان فقط دو تا رستوران دیدیم. خیلی لازمه که مثلا کنار دریاچه دکه های کوچک برای تهیه امکانات اولیه ایجاد بشه. ولی همه این کمبودها از زیبایی طالقان کم نمیکنه و این شهر با وجود روستاهای متعدد و بکر مکان مناسبی برای گذراندن تعطیلات محسوب میشه.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

اگر قصد ریلکس کردن و آرامش رو دارید توصیه می کنم وسط هفته رو برای سفر انتخاب کنید. ولی حضور مسافرها در زمان تعطیلات برای ما اذیت کننده نبود.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

از نظر قیمت عمومی برای هتل ها در شهرهای کوچک مناسب هست اما امکانات هتل (اتاق) می تونست خیلی بهتر باشه.


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

از طریق هتل یار


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات