چهار‌شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل پردیسان مشهد
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

 از نظر مساحت و محیط اطراف وفضای ازاد مناسب وموقعیت جغرافیایی بسیار مطلوب دارد و همچنین دسترسی به مسیرهای اصلی شهر براحتی امکان پذیر است.امکانات ورزشی مناسب نیز بسیارمطلوب است.


ویژگی هتل

 امکانات مطلوب _فضای دلنشین_برخورد مناسب کارکنان _ارامش حاکم بر محیط


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 دسترسی به هر نقطه دلخواه شهر راحت می باشد.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

 به افرادی که قصد مسافرتی ارام و لذتبخش داشته و همچنین برای سفر خود برنامه ریزی دارند و می خواهند منظم و طبق برنامه به هدف سفر خود برسند.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

 در هر موقع از سال می توان از ان لذت برد.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

 خوب است.


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

 خواهشمند است نسبت به تعمییر و نگهداری هتل و به خصوص اتاقها موقعی که تخریب گسترده نبوده و ارزان تر می باشد اهتمام فرمایید.لازم به ذکر است به طور کلی ورودی و سرسرای هتل شیک می باشد البته می تواند مجلل تر نیز به ظاهر برسد که این مهم در جلب مشتریان ثابت هتل می تواند موثر باشد .وضعیت فعلی هتل مطلوب می باشد.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات