دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل الماس مشهد
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

هتل در 500 متری حرم مطهر قرار گرفته و به همین دلیل حجم بالایی از مسافر را داراست. ابعاد اتاق دو نفره مناسب و امکانات سرمایشی و تهویه مطلوب و بسیار خوب ارزیابی می شود. یخچال موجود در اتاق بسیار کوچک. سرویس بهداشتی شرقی و فرنگی از مزایای خوب و حمام با فشار و دمای مناسب آب.


ویژگی هتل

برخورد مناسب کارکنان ، کیفیت مطلوب صبحانه ، نزدیکی به حرم مطهر و مراکز خرید از ویژگیهای مثبت می باشد. جانمایی نامناسب پارکینگ و فضای فشرده ماشین ها در این فضای روباز و سختی دسترسی به پارکینگ به دلیل قرار گرفتن در یک کوچه یکطرفه و بسیار باریک از مشکلات می باشد.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

فقط مراکز خرید و حرم مطهر رضوی و ازدحام بیش از اندازه خیابانهای اطراف


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

همه افراد به شرطی که با خودروی شخصی سفر ننمایند


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

تابستان


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

مناسب


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

اطلاعی ندارم


سایر موارد

با تشکر از هتل یار


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات