چهار‌شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل بزرگ شیراز
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

 به محض ورود به شیراز در مکانی بسیار مناسب بدون هیچ زحمتی هتل قابل رویت است.


ویژگی هتل

 پذیرش هتل و نحوه چیدمان نشان میداد که هنوز بعضی از کارهای تجهیز هتل باقیست .از نحوه لباس پوشیدن و آرایش پرسنل هتل تلاش آنها را در مرتب بودن می شد فهمید. پذیرایی با عرقیات معروف شیراز و خوشامدگویی ...طراحی هتل خوب به نظر می رسید لابی کوچکی داشت که آرامش حضور مهمانان یا رفت و امدهایی که مرتبط با مسافران نبود آزاردهنده بود.و متاسفانه حس کنجکاوی با نگاه پرسنل که از استانداردهای هتل 5 ستاره خارج است. نقص در وسایل تجهیز هتل برای 2 نفر به طور مثال قراردادن یک جفت روفرشی حوله ای در یک اتاق 2 نفره و یا عدم پیش بینی هتل تن پوش سایز بزرگ که خوشبختانه در اولین تماس مرتفع شد. هزینه بسیار بالا جهت به راه انداختن چنین مکانی قابل تحسین است ولی مدیریت نیروی انسانی از جمله رهبری رفتار کارکنان مخصوصا در رستورانها جای بازبینی دارد.همچنین در بحث نگهداری تجهیزات نیاز به دقت بیشتر دارند.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 بهترین رستورانها ,حافظیه ,مرکز تفریحی ... در نزدیکترین فاصله به هتل قراردارند


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

هنوز به امکانات هتل به طور کامل با توجه به تبلیغاتشون آماده نیست مخصوصا مرکز خرید پس اگه از هتل خودتون انتظار این چنین دارید کمی صبر کنید .


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

 بهترین فصل سفر به شیراز بهار و یا پاییز است که با توجه به نزدیکی باغات و حافظیه به هتل تصویر بسار زیبایی از شهر شیراز از پنجره های این هتل در انتظاز شماست.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

 متناسب و معقول


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

 یار من گشت به شیراز هتل یار بی تو هیچ کجا نروم نه به دیاری دبدار به یاری تو در کام سخت و عذاب جان تو باش یارم همه وقت و همه جا هتل یار


سایر موارد

بهترین قیمتها را تا به اکنون از طریق سایت هتل یار تونستم بدست بیارم . 


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات