چهار‌شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل فلامینگو کیش
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

-هتل فلامینگو اقامتگاهی دلپذیر به وسعت مهر این هتل در زمینی به مساحت حدود ٢۴ هزار متر مربع و ٢۰۰ باب اتاق و پرسنلی که تار و پود وجودشان از مهر و ادب تنیده شده و مدیریتی لایق, در قلب جزیره کیش در ضلع غربی بلوار دریا و چشم اندازی به آبهای نیلگون خلیج فارس واقع گردیده است.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

انتخاب هتل فلامینگو به همه بازدیدکنندگان جزیره زیبای کیش,با هر گروه سنی و رده شغلی که در پِی فضایی صمیمی و به دور از تکلفند و آرامش و پاکیزگی را در درجه اول اهمیت قرار میدهند پیشنهاد میگردد.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

با توجه به اینکه نگارنده در تمامی فصول شامل زمان پیک سفرها و همچنین زمانهای کم تردد در این هتل اقامت داشته و کوچکترین خللی در سرویس دهی و خدمات رفاهی و پاکیزگی رؤیت نگردیده,لذا هر زمانی از سال انتخاب هتل فلامینگو,انتخابی شایسته خواهد بود.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

تناسب قیمت با کیفیت خدمات ٢۴ ساعته هتل و امکانات و سرویس دهی بسیار رضایت بخش است.


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

رزو هتل از طریق برخی از سایتهای معتبر که از جمله آنها میتوان به سایت خوب "هتلیار" با پشتیبانی و برخورد مسئولانه پرسنل اشاره نمود از جمله طریقی است که میتوان حد اقل قیمت را(با آفرهای حدود 60 درصدی) پرداخت نمود.


سایر موارد

ضمن تشکر از سایت هتلیار,امیدوارم نکات فوق در معرفی هتل فلامینگو و به اشتراک گذاری تجربه شخصی نگارنده با خوانندگان,مثمر الثمر واقع شود. مریم آقاجانی


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات