نقد و بررسی هتل فلامینگو کیش به قلم مریم آقاجانی


مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

-هتل فلامینگو اقامتگاهی دلپذیر به وسعت مهر این هتل در زمینی به مساحت حدود ٢۴ هزار متر مربع و ٢۰۰ باب اتاق و پرسنلی که تار و پود وجودشان از مهر و ادب تنیده شده و مدیریتی لایق, در قلب جزیره کیش در ضلع غربی بلوار دریا و چشم اندازی به آبهای نیلگون خلیج فارس واقع گردیده است.

این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

انتخاب هتل فلامینگو به همه بازدیدکنندگان جزیره زیبای کیش,با هر گروه سنی و رده شغلی که در پِی فضایی صمیمی و به دور از تکلفند و آرامش و پاکیزگی را در درجه اول اهمیت قرار میدهند پیشنهاد میگردد.

چه زمانی به این هتل سفر کنیم

با توجه به اینکه نگارنده در تمامی فصول شامل زمان پیک سفرها و همچنین زمانهای کم تردد در این هتل اقامت داشته و کوچکترین خللی در سرویس دهی و خدمات رفاهی و پاکیزگی رؤیت نگردیده,لذا هر زمانی از سال انتخاب هتل فلامینگو,انتخابی شایسته خواهد بود.

تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

تناسب قیمت با کیفیت خدمات ٢۴ ساعته هتل و امکانات و سرویس دهی بسیار رضایت بخش است.

چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

رزو هتل از طریق برخی از سایتهای معتبر که از جمله آنها میتوان به سایت خوب "هتلیار" با پشتیبانی و برخورد مسئولانه پرسنل اشاره نمود از جمله طریقی است که میتوان حد اقل قیمت را(با آفرهای حدود 60 درصدی) پرداخت نمود.

سایر موارد

ضمن تشکر از سایت هتلیار,امیدوارم نکات فوق در معرفی هتل فلامینگو و به اشتراک گذاری تجربه شخصی نگارنده با خوانندگان,مثمر الثمر واقع شود. مریم آقاجانی