پنج‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل آپارتمان کوروش مشهد
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

این هتل در یک پاساژ قرار دارد که با توجه به تابلوی کوچک جلوی درب پاساژ در ابتدا کمی پیدا کردن هتل سخت است.چون هتل ابتدای بلوار مدرس و نزدیک به چهار راه است به راحتی به مراکز خرید و رستوران و کافی شاپ دسترسی دارد.اتاق ها مرتب و تمیز هستند اما در ابتدای ورود ما وجود یک سوسک افقی شده غافلگیرمان کرد.اگر اقامت فولبرد داشته باشد می توانید از تنوع غذایی در 2وعده نهار و شام و کیفیت و کمیت مناسب غذا لذت ببرید.حتی می توانید وعده های غذایی را در اتاقتان سرو کنید.اما در وعده صبحانه منتظر تنوع غذایی بالا نباشید.متاسفانه داخل هتل نمازخانه نیست و باید نماز را داخل حرم اقامه کنید.برای رسیدگی به کارهای اینترنتی خود از اینترنت موجود در لابی و با سرعت عالی استفاده کنید.از سیستم تصویری انتظار بالایی نداشته باشد چون LCDیاLEDنیست.در اتاق ما یک رادیو قدیمی کنار تخت بود که از آن استفاده نکردیم ولی در نوع خودش جالب بود.اتاق ها مجهز به سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی می باشند که خود یک مزیت بزرگ برای بیماران و سالمندان است.نگران پارکینگ کوچک هتل نباشد چون جلوی هتل فضای کافی برای پارک خودرو وجود دارد.حتی کیوسک پلیس هم نزدیک هتل است پس نگران امنیت خودرو نباشید.


ویژگی هتل

نزدیکی به شعب بانک-برخورد عالی پرسنل-


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

شما به راحتی میتوانید یک گشت نیمروزه مراکز تفریحی و تجاری را با کمک نماینده تور در هتل رزرو کنید. البته ایستگاه تاکسی و اتوبوس هم در نزدیکی تان قرار دارد و میتوان بدون دغدغه برای زیارت از آن ها استفاده کرد.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

افرادی که به دنبال یک اقامت کوتاه با امکانات معمولی می باشند.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

در فصول گرم سال به این هتل سفر نکنید چون با توجه به سیستم مرکزی سرمایش امکان رشن و خاموش نمودن کولر برای هر اتاق به صورت جداگانه وجود ندارد.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

بسیار بسیار مناسب است.


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

با استفاده از سایت هتل یار


سایر موارد

امیدوارم در آینده ای نزدیک شاهد خرید وسایل به روزتر در واحد های اقامتی این هتل باشم.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات