جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل داد یزد
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

این هتل در مرکز شهر تاریخی یزد و در مجاورت آثار تاریخی و بافت قدیمی واقع است و این هتل دارای 90باب اتاق یک تخته، دو تخته ، سه تخته، اتاق های متصل به هم، اتاق مخصوص عروس و داماد و اتاق های VIPبا طراحی سنتی و امکانات رفاهی مدرن می باشد.


ویژگی هتل

یکی از زیباترین هتل های ایران ترکیبی زیبا از سنت و مدرنیته در قلب شهر یزد. دارای بنای خشتی همراه با نورپردازی های زیبا در اتاق ها و محوطه بیرون. رستوران آیینه با نقاشی و آیینه کاری بسیار زیبا و رستوران بام هتل با نمای بسیار زیبا از شب های یزد و رو به محوطه هتل و موسیقی سنتی مکان مناسبی برای استراحت و صرف نوشیدنی و غذا می باشد. شب های این هتل با توجه به نورپردازی محوطه هتل بسیار زیبا، جذاب و خاطه انگیز است .


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

مجاور میدان اصلی شهر (امیرچخماق) و نزدیک به بافت قدیمی و آثار تاریخی


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

همه کسانی که طالب آرامش و نشاط هستند و عاشق اقامت در خانه های سبک سنتی و قدیمی بوده و دنبال ثبت خاطرات لذت بخش می باشند.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

در تمام فصول سال سفر کردن به این هتل با خاطرات خوب و خوشی همراه است. اما با توجه به گرمای تابستان در فصل بهار و پاییز بسیار مناسب است.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

مطابق دیگر هتل های چهار ستاره تناسب قیمت آن با امکانات آن هماهنگ و مقرون به صرفه می باشد.


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

با توجه به اینکه این هتل در زمان های خاص دراری پکیج ها تخفیف می باشد. استفاده از آن در آن زمان ها بسیار مقرون و قابل صرفه می باشد.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات