پنج‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
رزرو اقامتگاه خانه مرشدی کاشان
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

هتل مرشدی - کاشان . در مرکز بافت سنتی کاشان. با پارکینگ اختصاصی.


ویژگی هتل

هتلی بافضای کاملا سنتی اما امکانات مدرن . نمونه مشخصی از پست مدرنیسم. کارکنان و متصدیان پذیرش مودب ، مهربان و صمیمی . شب ها نوای دل انگیز موسیقی غنی ایرانی مانند استاد بنان تو را بدرقه خواب می کند و صبح با نوای گنجشک ها بیدار می شوی. هتلی کوچک با قلبی بزرگ. و کتابخانه ای کوچک اما با کتاب های با کیفیت روی یک میز در کنار نشیمن جاهای سنتی.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

ده دقیقه پیاده روی با تنها خیابان کاملا فرهنگی کاشان ، خیابان علوی، که در آن عمده بنا های تاریخی کاشان قرار دارد. گذشته از رستوران هتل، رستوران ها و کافی شاپ دلپذیر آقای قهوه در خیابان علوی قرار دارد.هشتاد درصد مناطق دیدنی کاشان اطراف هتل است.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

کسانی که ادب ایرانی همراه با امکانات امروزی را می پسندند.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

البته همه سفر به کاشان را در اواخر تابستان ، پاییز و اوایل بهار پیشنهاد می کنند . اما ما از اول تا چهارم تیر ماه میهمان مرشدی ها ( برایمان همانند خانواده شده اند) بودیم . کاشان در این زمان بسیار گرم است اما امکانات هتل مانند اسپیلت با کیفیت ، اینترنت رایگان با سرعت و خلوتی مراکز دیدنی و زمان بندی مناسب برای بازدید جبران گرما را می کرد.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

بسیار مناسب.


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

بهترین زمان ، زمانی است که توریست و مسافر در کاشان کم است. یعنی اوایل تابستان و البته قبل از امرداد.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات