پنج‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل سفیدکنار بندرانزلی
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

ابعاد اتاق دوتخته متوسط و از نظر امکانات خیلی خوب بود. موقعیت اتاقهای رو به دریا عالی است که می توان از بالکن طلوع و غروب خورشید را تماشا کرد. بالکنها فضای مناسبی برای صندلی گذاشتن دارند.


ویژگی هتل

هتلی آرام با پرسنل حرفه ای، ساحل اختصاصی و تمیز و آرام که برای استراحت و آرامش عالی است.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

بهترین سرگرمی اطراف هتل نشستن بر روی نمیکتهای رو به ساحل و تماشا کردن دریا است، شن بازی برای بچه ها و آب تنی هم جالب است. دوچرخه هم می توان کرایه کرد که البته قیمت آن منطقی نیست.(خرداد 97 هر یک ربع 10هزار تومان) وسایل بازی تاب و سرسره برای بچه های خردسال در محوطه هتل قابل استفاده است. متاسفانه در ساحل اسب سواری و بعضی تفریحات ساحلی اجازه داده شده که آرامش ساحل را به هم می زند همچنین امنیت کودکان را که مشغول شن بازی هستند.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

برای کسانی که می خواهند برای آرامش هزینه کنند، اگر قصد سفر ماجراجویانه و پرترافیک نداشته باشید و هدف فقط استراحت باشد می توان از شبانه روز هتل لذت برد.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

بستگی به سلیقه افراد دارد. آب و هوای شمال در هر فصل جالب است.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

در مقایسه با سایر هتلهای 4 و 5 ستاره می شود گفت قیمت متناسب بود.


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

با استفاده از تخفیفهای هتلیار و طبیعتا سفر در ایام غیر پیک


سایر موارد

یک ایراد بزرگ که هتل دارد این است که ورودی هتل مستقیما از جاده است و هیچ محدود کننده ای برای سرعت از قبیل سرعت گیر، چراغ راهنمایی و ... تعبیه نشده و خروج از هتل به قصد سفر به سمت خود انزلی (مرداب و ...) واقعا خطرناک است.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات