یک‌شنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل توس مشهد
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

این هتل از نظر امکانات در سطح خوبی است، از نظر جغرافیایی مجاور حرم می باشد، ولی بهر حال در مرکز ترافیک شهر هم قرار گرفته است.


ویژگی هتل

نزدیکی به حرم مطهر، بارز ترین ویژگی جغرافیایی آن می باشد. البته غذاهای رستوران هم قابل توجه می باشد.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

بهر حال از هتل مجاور حرم نمی توان انتظار مکانهای تفریحی داشت، ولیکن دسترسی به مراکز خرید وجود دارد.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

این هتل به کسانی پیشنهاد می گردد که مهمترین اولویت شان از سفر به مشهد زیارت حرم مطهر می باشد. خصوصاً زوجهای جوان و همچنین زوجهای قدیمی که ترجیح می دهند چند روزی به یاد گذشته ها باشند.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

پیشنهاد من سفر در ایام زمستان می باشد.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

نمی توانم بگویم عالی است ولی چنانچه در فصلهای غیرزیارتی و ایامی که مناسبتی ندارند، مسافر باشم، قیمت ها قابل توجه می باشد.


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

اصولاً بنده همه رزرو هایم را از طریق هتلیار انجام می دهم و تا کنون نیز راضی هستم.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات