جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل اسپیناس آستارا
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

از لحاظ موقعیت جغرافیایی این هتل در بهترین موقعیت ممکن قرار داره، جزو هتل های با وسعت بالا از نظر ابعاد هستش ولی از نظر امکانات یک مقدار ضعیف هستش و همه ی وسایل داخل هتل یک مقدار کهنه شده هستند.


ویژگی هتل

ویژگی اصلی این هتل ویو دریاچه استیل هستش و بی نهایت لذت بخش هستش. اما ویژگی منفی این هتل مدیریت تقریبا ضعیف هتل هستش که اگر مدیریت قوی تر بود قطعا موارد منفی هتل نیز کمتر میشد.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

خود دریاچه استیل که هتل در کنارش قرار گرفته یکی از مناطق گردشگری آستارا هستش و به مابقی مناطق هم نزدیک هستش، رستوران خود هتل خوب هستش اما اگر بخواید رستوران خوب دیگه ای پیدا کنید که نزدیک باشه یک مقدار سخت هستش.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

اگر وسایل داخل اتاق ها و رستوران نو بشوند و ضعف های هتل برطرف بشن میشه به همه پیشنهاد کرد.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

اردیبهشت


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

مناسب هستش


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

قطعا رزرو از هتل یار.


سایر موارد

هواکش داخل سرویس اتاق خراب بود و درستش هم نکردند، وسایل داخل اتاق به شدت فرسوده بودند، تخت قدیمی که اگر دقت نکنی ممکنه پا آدم رو زخم کنه موقعی که از کنارش میشی، سیستم برق اضطراری برای سیستم خنک کنندگی داخل اتاق ها ندارد، ولی از لحاظ موقعیت جغرافیایی و ویو دریاچه استیل فوق العاده هستش.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات