پنج‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل صحرا مشهد
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

 هتل صحرا در خیابان شیرازی شهر مشهد واقع شده است. مدت زمان رسیدن به حرم مطهر امام رضا حدود سه دقیقه است. بنابراین افرادی که می خواهند در اکثر اوقات بویژه هنگام نماز صبح در حرم حضور داشته باشند به نظر مکان خوبی است. رستوران، لابی و کافی شاب از جمله امکانات این هتل است.


ویژگی هتل

 این هتل علی رغم اینکه به لحاظ تعداد ستاره ها از هتلهای دیگر مشهد کمتر است اما گوی سبقت را در نظافت و پاکیزگی ربوده است. کارکنان منظبط و پاسخگو یکی دیگر از ویژگیهای مثبت این هتل بشمار می رود. به نظر می رسد مدیریت این مجموعه نسبت به یکی از مهمترین عوامل خود یعنی نیروی انسانی دقت کامل را دارد و از افرادی بهره می گیرد که به نظر حرفه ای و تخصصی اند. درواقع می توان جمله "حق با مشتری است" را در این هتل دید.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 بارگاه ملکوتی امام رضا مهمترین مکان مذهبی است که در نزدیکی هتل قرار دادرد. همچنین می توان به باغ نادر در اطراف هتل اشاره نمود. همچنین نمی توان به مشهد سفر کرد و از رستوران پسران کریم صرفنظر کرد طقبه و شاندیز نیز از مکانهایی هستند که می توان در آنجا لحظات خوب و خوشی را سپری نمود. گشت و گذار با خانواده در زیست خاوران نیز می تواند محلی برای تفریح و پرکردن اوقات فراغت مدنظر قرار گیرد.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

 این هتل به تمامی افرادی که دوست دارند بیشترین زمان را برای دعا و نیایش در بارگاه حضرت امام رضا داشته باشند پیشنهاد می شود. بنابراین تمام گروههای مختلف سنی می توانند از این هتل استفاده نمایند.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

 هر زمانی که دلتنگ امام رضا شویم و امام رضا هم بطلبد آن وقت باید به این هتل سری بزنیم


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

 قیمت هتل در قیاس با امکاناتی که در اختیار مسافران قرار می دهد بویژه صبحانه مفصلی که تهیه و تدارک می بیند و همچنین نظافت منحصربفرد آن بسیار مناسب است.


سایر موارد

با نگاه محبت آمیزی که از پنجره هتل به بارگاه ملکوتی امام رضا می توان افکند از جمله حداقل هایی است که نمی توان جای دیگر تجربه نمود.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات