چهار‌شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل آلتین جلفا
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

هتل آپارتمان خوب و تمیز بدون امکانات جانبی خاص هتل پارکینگ ندارد و برای پارک خودروی خود اگر شانس داشته باشید جلوی درب هتل در حد دو یا سه ماشین جا دارد. درغیر اینصورت می توانید به پارکینگهای روباز حدود یک کیلومتر جلوتر در سمت مخالف خیابان که مربوط به مراکز خرید است بروید. اتاقها از نظر اندازه مناسب هستند ولی فقط به تعداد ذکر شده در هنگام رزرو جای خواب هست.


ویژگی هتل

هتل در مرکز شهر و اصلی ترین و شلوغ ترین خیابان جلفا قرار دارد. دسترسی پیاده به اصلی ترین مراکز خرید از جمله بازار روسها و...وجود دارد.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

از طبقات بالای هتل می توان مرز جلفا را مشاهده نمود. رستوران و ساندویچ فروشی در نزدیک هتل وجود دارد(به دنبال رستورانهای لوکس نباشید) در مواقع پر ترافیک از نظر مسافر برای یافتن غذا تاخیر نکنید و زود به فکر ناهار و یا شام باشید. برای مشاهده دیدنی های جلفا که عموما" در بیرون و حاشیه شهر قرار دارد حتما" باید با ماشین بروید


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

برای افرادی که برای خرید به جلفا می روند بسیار مناسب است.چون دسترسی به مراکز خرید بسیار آسان می باشد.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

فقط در مواقع اوج مسافر بنده پیشنهاد نمی کنم. در سایر مواقع مناسب است.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

به نسبت امکانات و قیمت در حد متوسط به بالا می باشد و از انتخابش پشیمان نمی شوید ولی شاید برای سفر دوباره کمی بیشتر به انتخاب محل اقامت فکر کنید.


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

برای پرداخت کمترین و یا بهتر بگویم مناسبترین قیمت می توان از سایتهای رزرو هتل (بویژه هتلیار استفاده نمود)


سایر موارد

با توجه به شرایط اقامتی موجود در جلفا این هتل جهت اقامت یک الی دو روزه جهت انجام خرید و بازدید از مناطق گردشی خوب است.ولی اگر قصد استراحت و ماندن در هتل دارید به گزینه های دیگر فکر کنید.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات