یک‌شنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲
رزرو مهمانسرای جهانگردی ماکو
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

موقعیت هتل در داخل شهر جلفا و نزدیک به بافت قدیمی شهر است. از بابت دسترسی به یکی دو مورد دیدنی داخل شهر و منظره کوههای اطراف خوب است. امکانات با توجه به قدیمی ساز بودن هتل خیلی چشمگیر نمی باشد ولی نیازهای معمولی را برآورده می نماید.


ویژگی هتل

دیدن منظره کوههای ماکو از پنجره اتاقهای هتل خاطره خوبی در ذهن بجا می گذارد. مانند خیلی از هتلهای دو و سه ستاره در هنگام شلوغی و پرمسافری خدمات هتلداری کمی ضعیف می شود. کمبود خدمات را در ذهن خود با قیمت پایین آن نسبت به موارد دیگر جبران نمایید.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

برای رفتن به مناطق دیدنی اطراف ماکو و یا رستورانهای خوب آن حتما بایستی با خودروی خود بروید. تا بهترین استفاده را از زمان و مناطق مورد بازدید ببرید.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

کسانی که قصد اقامت یک روزه جهت سفر به ترکیه را دارند مناسب است. صرفا" جهت استراحت و خستگی در کردن و دوباره رفتن خوب است.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

با فرض اینکه فقط جهت استراحت به آنجا برویم و توقع دیگری نداشته باشیم در همه زمانها خوب است.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

باتوجه به امکانات متوسط قیمت مناسب است.


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

برای پرداخت مناسبترین قیمت از طریق سایتهای رزرو هتل بخصوص سایت هتلیار اقدام نمایید.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات