پنج‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
رزرو مهمانسرای جهانگردی خوی
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

موقعیت هتل در یکی از مناسبترین موقعیتهای شهری خوی که دسترسی به بازار با پای پیاده را ممکن می سازد. اتاقهای تمیز و خوب امکانات معمولی


ویژگی هتل

هتل بطور کلی در محل مناسبی قرار دارد و اتاقهای تمیز و خوبی دارد. اتاقها فقط به تعداد افرادی که در هنگام رزرو انتخاب کرده اید جا دارند واگر نفر اضافه همراه داشته باشید کمی سخت می گذرد برای صرف صبحانه زود بروید چرا که حجم صبحانه های سرو شده کم است.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

بازار خوی نزدیکترین مکان به هتل است که می توان پیاده به آنجا رفت. برای دیدن سایر مناطق حتما" بایستی با خودروی خود بروید.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

در همه فصول و برای همه افراد (فقط با دقت در تعداد نفرات در هنگام رزرو اتاق)


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

باتوجه به زیبایی های خوی و اطراف آن در همه فصول پیشنهاد می شود. فقط در زمستان باتوجه به سردسیر بودن منطقه حتما" با خودروی سالم و تجهیزات سفری خوب بروید.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

قیمت متناسب با امکانات موجود هتل می باشد.


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

صرفا" از طریق ساستهای رزرو هتل و بطور خاص سایت هتلیار


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات