پنج‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل باران نور
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

فضایی جمع و جور ولی دلباز دارد. اتاقهای تمیز و خوب منظره اتاقهای سمت دریا بسیار عالی (این اتاقها داخل ساختمان خود هتل هستند) (هتل دارای دو ساختمان مجزا است که ساختمان اصلی روبه دریا و دیگری که شامل سه بلوک است بیشتر نمای شهر را دارد)


ویژگی هتل

دارای ساحل بسیار عالی (عمومی) که تمیز است ولی نکته مهم آن تردد وسایل نقلیه جهت تفریح در آن است دسترسی به امکانات شهر با ماشین حدود یک دقیقه و پیاده حدود ده دقیقه زمان می برد. جهت انتخاب اتاقهای روبه دریا باتوجه به اینکه در سایتها چیزی عنوان نشده ، باید قبل از مراجعه حتما" با هتل تماس بگیرید.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

هتل در داخل آخرین کوچه که در انتهای یک خیابان سمت دریا است قرار دارد و ساحل آن یک ساحل عمومی است که از هتل بصورت پیاده و از کوچه بصورت ماشین رو هم راه دارد. لذا هنگام استفاده از ساحل بخصوص در روزهای شلوغ مراقب تردد ماشینها باشید. در خود هتل یک پارک کوچک در حد تاب و سرسره برای بچه ها وجود دارد. برای دیدن سایر مناطق گردشی بایستی با خودرو به ایزدشهر و سپس به سایر مناظق بروید.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

هتل برای یک سفر خانوادگی به شمال و گشت و گذار در شهرهای شمال و استراحت در هتل مناسب است.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

در همه فصول خوب است ولی اینجانب در روزهای شلوغ از نظر مسافر را پیشنهاد نمی کنم.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

قیمتهای هتل باتوجه به شرایط آن خوب رو به بالا است ولی به رفتنش می ارزد.


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

انتخاب از سایت هتلیار


سایر موارد

بهتر است در سایت نوع اتاق (روبه دریا)(در ساختمان اصلی یا در بلوکهای فرعی) و... نیز ذکر شود تا بتوان آگاهانه نوع اتاق را انتخاب نمود. در اتاق چهار نفره بلوک c برای حمام چراغ تعبیه نشده که این امر به دلیل تاریکی آن برای ما کمی مشکل ایجاد نمود.(ترس کودک از تاریکی و دید کم در حمام)


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات