سه‌شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱
رزرو هتل پارس مشهد
ویژگی هتل

در نگاه اول، لابی شیک و دکوراسیونی منظم و برخورد با ادبانه پرسنل هتل، حکایت از فضای خوبی برای اقامت دارد. متاسفانه تاسیسات هتل قدیمی شده بود و سیفونها به خوبی کار نمی کرد. همچنین بحث نطافت اتاقها جدی گرفته نمی شود و در هنگام تحویل اتاق، روی ملافه ها مو دیده می شد که ناچار به تغییر اتاق شدیم. همچنین در روزهای بعدی جاروکشی اتاق با دقت انجام نشده بود و سرسری بخشی از اتاق را نظافت کرده بودند. حتی کفپوش حمام نیز مو و جرم داشت و تمیز نمی شد.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

امکانات هتل یا نیمه فعال بود یا تعطیل. به عنوان مثال ترنسفر رایگان تا حرم وجود دارد ولی اگر تعداد متقاضیان بیشتر از 15 نفر باشد، هتل برنامه ای برای آن ندارد و سعی می کند تا 45 دقیقه بعد مجدد خودرو تامین کند. همچنین کارواش هتل تعطیل بود.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

به کسانی که قرارهای کاری دارند یا نمی خواهند در هیاهوی اطراف حرم باشند، این هتل را پیشنهاد می کنم.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

به نظرم با این هزینه اگر روی تمیزی اتاق ها تمرکز نکنند، مشتریان خانوادگی خود را که مسن یا کودک دارند، از دست خواهند داد، چون هتلهای زیادی با این قیمت و تمیزتر وجود دارد.


سایر موارد

صبحانه هتل بسیار مناسب و جذاب بود. آقای شاطر برای شما نان تافتون و بربری ساده و کنجدی به سلیقه اتان می پزد.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 600 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات