سه‌شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل مهرگان رشت
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

ما به خاطر آلودگی هوای اوایل دی‌ماه 98 تهران به سمت شمال فرار کردیم و چه کار خوبی کردیم! هتل/اقامت‌گاه مهرگان تو جاده فومنه. صومعه‌سرا رو که رد کردید، نرسیده به ضیابر یه فرعی داره که باید 3 کیلومتر توش برید تا به مهرگان برسید. تابلو داره ولی ما چون از فومن به شب و بدتر از اون، مِه خیلی غلیظ خوردیم، تابلوش رو ندیدیم و خروجی رو رد کردیم. یه کم اسیر شدیم ولی به خاطر هوا بود و اینکه جاده خیلی چراغ نداره و تاریکه. محیطش خیلی خوبه، سوییتاش بدک نیست. قیمتش هم خوبه. تو ریزه‌کاری مشکل داره مجموعه‌ش. شماره تلفنش رو هم خیلی سخت گیر آوردم! یعنی بعد 5 تماس با 3 شماره مختلف به فرد پاسخگو رسیدم.


ویژگی هتل

اولاً که کارکنان محترم و خوش‌برخوردی داره. محیطش بسیار دلبازه. برای یک خانواده 4 نفره قیمتش خیلی مناسبه. ما وسط هفته‌ای در دی‌ماه رفتیم و خیلی خلوت بود ولی به گفته خود کارکنانش تابستان و عید خیلی شلوغ می‌شه. رستوران مرتب و خوبی داره و صبحانه‌شم معمولیه. البته ما چون روز اول تنها مهمانشان بودیم (فکر کنم) صبحانه رو دم سوییت آوردن که خب خیلی چسبید.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

اطراف هتل خیلی چیزی نداره و باید نزدیک به یک ساعت رانندگی کنید تا به رشت و انزلی و امثالهم برسید. رستوران خوب هم ما پیدا نکردیم اطرافش و شب اول رفتیم رستوران پرستو در صومعه‌سرا که بد نبود. ولی اگر به گیلان می‌رید، رستوران شکم‌الملوک رو از دست ندید در رشت.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

خانواده‌های بزرگ می‌تونن اکیپی برن. جای پارک داره، فضاسازی نسبتاً خوبی داره، دلبازه، از شلوغی خیلی دوره و سوئیت‌هاش بزرگ هستن نسبتاً. ما با یک نوزاد رفتیم و اذیت نشدیم به جز استفاده از آب که هی آبش داغ می‌شد! با شومینه گرم می‌شد که خوب بود.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

من از تهران در دی‌ماه رفتم و بسیار لذت بردم از هوا و خلوتی.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

تناسب قیمت و کیفیت هتل خوب بود تو این بازار.


سایر موارد

آثار بی‌سلیقگی در مجموعه مشهود بود. ما یک میز پینگ پنگ می‌خواستیم که با همسرم بازی کنیم، ولی گفتند که جمع شده و تابستان‌ها فقط هست! در حالی که ما در آن روز تنها مهمان مجموعه بودیم و سر کارکنانش خیلی خلوت بود و می‌تونستن برامون راه بندازن تا لذت ببریم. تو مشخصات هتل هم نوشته بود. سالن بدنسازی هم حتی داشت ولی به ما نگفتند. فرایند پذیرش خیلی ساده و سریع بود که هم خوبه و هم بد.اتاقمون خوب تمیز نشده بود. دو تا کارد میوه‌خوری از قبل مونده بود تو اتاق و روی یکی از مبل‌ها نوچ بود! اتاق طبقه بالا چارچوب داشت، ولی در (درب) نداشت! پرده‌های پنجره‌ها دقیقاً اندازه پنجره بود که مقداری از وسطش هم توری بود و به داخل دید داشت! بسیاری از کلیدهای برق کار نمی‌کردند. آب سریع داغ می‌شد و مثلاً ما که بچه می‌شستیم با این مسئله بسیار به مشکل خوردیم. در مجموع ما از سفرمون راضی بودیم و از اقامت در مهرگان لذت بردیم. من از 10 بهش 6.5 می‌دم.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات