پنج‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل شهریار تبریز
ویژگی هتل

هتل شهریار تبریز بسیار تمیز و مرتب بود.ما یک سوییت نسبتا بزرگ داشتیم که واقعا فضای کافی حتی برای 2 نفر بیش از تعداد ما هم داشت.از رفتار پرسنل و نظافت اتاق ها و موارد اینچنینی کاملا راضی بودم.صبحانه تقریبا در حد عالی بود.یا شاید من خیلی از پنیر اصل تبریز لذت میبردم! در هر صورت ارزیابی من از این هتل بسیار مثبت خواهد بود.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

رستوران های هتل خوب بودند گرچه ما از رستوران های دیگه ای در مراکز خرید و خیابان های اطراف هم استفاده کردیم.در کل کسی در تبریز از غذا ناراضی نخواهد ماند! تقریبا تمام مراکز دیدنی در فواصل نزدیک در دسترس هستند.البته ما یک نصف روز برای دیدن کندوان که فاصله ی بیشتری هم داشت وقت گذاشتیم.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

به همه کسانی که دنبال فرهنگ اصیل ، مردم شریف و شاد و هنرمند و خیابانهای تمیز و هوای پاک هستند.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

گرچه ما نوروز در هتل شهریار بودیم و البته برف سبکی هم میبارید ولی لطف خودش را داشت.شاید اواخر بهار یا اوایل تابستان زمان مناسب تری باشد.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

با توجه به تخفیفی که روی هتل بود بنظر من قیمت و امکانات تناسب داشتند.


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

احتمالا با استفاده از سرویس های ویژه هتلیار.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات