پنج‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل عالی قاپو اصفهان
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

موقعیت هتل بسیار عالی هست. خیابان روبرویه هتل بسیار زیبا و دلباز بود. مغازه های اطراف هتل هم از لحاظ قیمتی مناسب هستند. بزرگترین ایراد هتل، پارکینگ اون هست. پارکینگ هم از لحاظ موقعیت و هم از لحاظ ظرفیت و محل پارک خودرو ها، بسیار بد هست. چون میخوان بیشترین استفاده رو از ظرفیت محدود پارکینگ ببرن، یه جورایی خودروها رو زور چپون می کنن ! شام هتل هم تعریفی نداشت. مخصوصا کباب کوبیده که به شدت طعم دنبه می داد .


ویژگی هتل

موقعیت بسیار زیبا و فضای دلنشین خیابان روبروی هتل


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

عالی ! باید رفت و دید


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

کسانی که قصد سفر با ماشین رو به این هتل ندارن ! برای کسانی که بدون ماشین هستند، %100 توصیه می شود .


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

ترجیحا بعد از پایان یافتن شیوع کرونا D: البته اگه مثل ما مجبور به سفر بودید، اشکال نداره :)


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

از لحاظ قیمتی بسیار عالی بود. من اتاق رو با چیزی حدود %65 تخفیف رزرو کردم. مبلغی که پرداخت کردم، برای یک هتل 4 ستاره، عالی بود !


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

از هتل یار برای رزرو استفاده کنید D: اتوماتیک به بهترین قیمت ها می رسید .


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات