سه‌شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل مشهد مشهد
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

این هتل 10 طبقه در فاصله بسیار نزدیک به حرم رضوی قرار دارد، همچنین بازار رضا. امکاناتی مثل کافی شاپ، اینترنت وایرلس، دو سالن رستوران، فروشگاه و لابی بسیار بزرگ. اتاقها هم امکانات کامل دارند و بسیار تمیز بودند. در رستوران اصلی نانوایی وجود دارد و نان گرم در تمام وعده ها تهیه می‌شود کیفیت غذا ها خوب بود سرویس رستوران بسیار سریع و محترمانه. با توجه به شرایط کرونا بهتر بود فاصله میزها بیشتر می شد و نفرات کمتری بصورت همزمان در رستوران حاضر می‌شدند.


ویژگی هتل

امکانات مناسب و قابل انتظار از یک هتل خوب در کنار رفتار محترمانه و حرفه ای پرسنل، با توجه به شرایط شیوع کرونا اغلب پرسنل پروتکل ها رو رعایت می‌کردند و در نقاط مختلف هتل(آسانسورها، رستوران، راهروها و...)محلول ضد عفونی کننده قرار داده شده بود.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

این هتل در فلکه آب واقع شده و بسیار بسیار به حرم رضوی و بازار رضا نزدیک است. برای رفتن به سایر اماکن تفریحی باید آمادگی یه سفر درون شهری حداقل نیم ساعته را داشت.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

این هتل به عزیزانی که قصدشون از سفر به مشهد بیشتر زیارت هست و بدون وسیله شخصی به مشهد تشریف می‌برند مناسب هست. همچنین برای عزیزانی که بچه کوچک یا افراد سالمند همراه دارند. امکانات این هتل برای عزیزانی که مشکلات جسمی و حرکتی دارند هم مناسب هست.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

در همه ایام این هتل پیشنهاد می‌شود. البته در ایام خاص که زائر زیاد هست، بهتره رزرو زودتر انجام شود


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

قیمت با توجه به سرویس و امکانات هتل خوب و منطقی بود.


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

از طریق هتل یار و سایر سایتهای رزرو آنلاین از تخفیف ها استفاده بشه.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات