دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱
رزرو هتل کریم خان شیراز
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

هتل کریم خان در وسط شهر و تقریبا در بافت قدیم شهر می باشد و نزدیک به اماکن دیدنی شیراز هتل کریم خان با نمایی زیبا و پرسنل خوش برخورد از میهمانان پذیرایی می کنند.


ویژگی هتل

ویژگی بارز این هتل تمیزی و برخورد خوب کارکنان با مسافران می باشد از جهتی دیگر نزدیک به اماکن دیدنی شهر و برای آنهایی که مثل من و همسرم عاشق پیاده روی می باشند بهترین مکان برای اقامت می باشد.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 جاهایی دیدنی بسیاری را پیاده و بدون هزینه اضافه می توانید طی کنید جاهایی مثل: ارگ گریم خان،موزه پارس،مسجد وکیل ، حمام وکیل ، بازار وکیل ، سرای مشیر ، سرای مهر که قهوه خانه سنتی می باشد و همچنین با ادادمه مسیر می توانید به مدرسه خان ، خانه زینت الملوک ، نارنجستان قوام و در نهایت به مسجد کبیر گوهر شاد سری بزنید.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

این هتل به کسانی پیشنهاد می شود که می خواهند جای راحت و تمیزی برای استراحت انتخاب کنند و همچنین بحث مالی هم برایشان مهم باشد و به آنهایی که برای بازدید از اماکن تاریخی و تفریحی شیراز آمده باشند.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

 شیراز همه فصل هایش خوب است من و همسرم در اوایل آبان سفر داشتیم به شیراز هوای خوب و مطبوعی بوده ولی شیرازی ها سفارش می کنند در اردیبهشت ماه سفر کنید به شیراز چون بوی بهار نارنج هوش از سر مسافران خواهد برد.


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

به نظر من کیفیت و امکانات هتل در برابر قیمت تناسب بالاتری دارد و مطمئن باشید از هزینه ای که می کنید پشیمان نخواهید شد.


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

 برای آنهایی که می خواهند ماه عسل بروند هتل خوبیست و جای ساکت و آرومی می باشد با تشکر


سایر موارد

 با یک جستجوی ساده در سایت و انتخاب درست اتاق یا سوئیت از طرف مسافران می توان حداقل قیمت را پرداخت.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 600 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات