نقد و بررسی هتل کریم خان شیراز به قلم توحید


مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

هتل کریم خان در وسط شهر و تقریبا در بافت قدیم شهر می باشد و نزدیک به اماکن دیدنی شیراز هتل کریم خان با نمایی زیبا و پرسنل خوش برخورد از میهمانان پذیرایی می کنند.

ویژگی هتل

ویژگی بارز این هتل تمیزی و برخورد خوب کارکنان با مسافران می باشد از جهتی دیگر نزدیک به اماکن دیدنی شهر و برای آنهایی که مثل من و همسرم عاشق پیاده روی می باشند بهترین مکان برای اقامت می باشد.

اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 جاهایی دیدنی بسیاری را پیاده و بدون هزینه اضافه می توانید طی کنید جاهایی مثل: ارگ گریم خان،موزه پارس،مسجد وکیل ، حمام وکیل ، بازار وکیل ، سرای مشیر ، سرای مهر که قهوه خانه سنتی می باشد و همچنین با ادادمه مسیر می توانید به مدرسه خان ، خانه زینت الملوک ، نارنجستان قوام و در نهایت به مسجد کبیر گوهر شاد سری بزنید.

این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

این هتل به کسانی پیشنهاد می شود که می خواهند جای راحت و تمیزی برای استراحت انتخاب کنند و همچنین بحث مالی هم برایشان مهم باشد و به آنهایی که برای بازدید از اماکن تاریخی و تفریحی شیراز آمده باشند.

چه زمانی به این هتل سفر کنیم

 شیراز همه فصل هایش خوب است من و همسرم در اوایل آبان سفر داشتیم به شیراز هوای خوب و مطبوعی بوده ولی شیرازی ها سفارش می کنند در اردیبهشت ماه سفر کنید به شیراز چون بوی بهار نارنج هوش از سر مسافران خواهد برد.

تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

به نظر من کیفیت و امکانات هتل در برابر قیمت تناسب بالاتری دارد و مطمئن باشید از هزینه ای که می کنید پشیمان نخواهید شد.

چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

 برای آنهایی که می خواهند ماه عسل بروند هتل خوبیست و جای ساکت و آرومی می باشد با تشکر

سایر موارد

 با یک جستجوی ساده در سایت و انتخاب درست اتاق یا سوئیت از طرف مسافران می توان حداقل قیمت را پرداخت.