پنج‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل خانه سبز مشهد
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

 این هتل علیرغم فاصله ی مطلوبی از حرم در منطقه ی آرام و به نسبت ساکتی قرار گرفته است که با توجه به مسیر آن به راحتی می توان از وسایل نقلیه عمومی برای رفت و آمد به حرم و سایر نقاط مشهد استفده کرد هر چند هتل سرویس منظم و رایگان برای رفت و آمد به حرم در اختیار مسافران می گذارد


ویژگی هتل

 این هتل با فضایی مناسب و به اصطلاح دل باز است و آپارتمان هایی با مساحتی خیلی خوب و دارای امکاناتی تقریباً کامل است از نظر وسعت این آپارتمان ها احساس راحتی منزل را در مسافر ایجاد می کند . دارای رستورانی با کیفیت غذایی بالا و پرسنلی با برخوردی بسیار صمیمانه است .


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 موقعیت جغرافیای آن در منطقه ی نزدیک به مقاصد زیارتی و سیاحتی نیست ولی از این ویژگی که به راحتی می توان از وسایل نقلیه ی عمومی بهره جست برخوردار است البته در جوار هتل مجتمع تجاری نصر با فروشگاه های خوبی پذیرای مشتریان می باشد .


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

 هتل خانوادگی خیلی خوبی است و اعضای خانواده در آن احساس راحتی می کنند .


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

 با توجه به مسافران زیادی که به آن مراجعه می کنند در فصل بهار راحت تر می توان از رزرو جا در این هتل استفاده کرد و در تابستان رزرو جا در این هتل مشکل است .


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

نرخ قیمت آن با توجه به امکاناتی که در اختیار قرار می دهد به خصوص در مقایسه با هتل های هم درجه خیلی خوب است .


چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم

 در صورتی که فضایی برای اوقات فراغت فرزندان در این هتل در نظر گرفته شود و همچنین برد خدمات وای فای اینترنت آن برای استفاده ی بهتر در اتاق ها فراهم شود امکانات هتل را تکمیل می کند .


سایر موارد

 با رزرو از طریق سایت هتل یار همیشه از تخفیفات خوبی برخوردار می شویم .


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات