پنج‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل پارس ائل گلی تبریز
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

 این هتل در بهترین نقطه تبریز نزدیک پارک مشهور ایل گلی قراردارد - از نظر امکانات بسیار عالی و تمیز - کارکنان مودب و آموزش دیده در راستای هتلداری - از نگهبان و خدمات تا کارکنان اداری همه خوش برخورد - اتاق های هتل کمی قدیمی ولی تمیز - از داخل اتاقها به هر سمتی بنگرید فضای سبز دارید - خرداد ماه هوای بسیار عالی دارد و محوطه آن زیباسازی شده است .


ویژگی هتل

 نزدیکی به پارک ایل گلی موجب دسترسی به شهر بازی در ساعت آخر روز شده که بسیار مفید است . همچنین دور بودن از شلوغی شهر سبب آرامش در طول ساعت استراحت میشود - برای دسترسی به مرکز شهر هم از بزرگراهها خیلی راحت می توان به آن دسترسی پیدا کرد.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 برای دسترسی به مراکز دیدنی مثل موزه ها مشکلی در ترافیک نیست چون با استفاده از بزرگراهها بدون ترافیک به آن دسترسی داریم . برای خارج شدن به سمت جلفا و ارومیه و روستای کندوان و .. مسیر سرراست و بدون ترافیک هست .


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

 افرادی که دنبال تمیزی و آرامش هتل هستند می توانند از این هتل استفاده کنند.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

 خرداد و پاییز ماههای خیلی خوبی هستند .


تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل

 قیمت مناسب بود با توجه به امکانات هتل


سایر موارد

 از طریق سایت هتلیار تخفیف های اختصاص می یابد که اگر مراجعه مستقیم به هتل داشته باشیم مبلغ خیلی گرانتر است .


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات