پنج‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
رزرو هتل تهران مشهد
مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی)

از هتل های قدیمی است که قسمت بزرگی از آن بازسازی شده است ولی هنوز قسمت های قدیمی نیز در آن وجود دارد. به نظر می رسد که مدیریت هتل دارای سابقه هتل داری هستند چراکه تقریبا تمام کارهای هتل روی روال است، این مطلب در تعداد کمی از هتل های مشهد دیده می شود. به نظرم می رسد که تعداد ستاره های اختصاص داده شده به این هتل کمتر از ستاره های واقعی هتل است.


ویژگی هتل

هتل های نزدیک به حرم در مشهد اغلب فاقد فضای باز هستند و صرفا جهت سکونت طراحی شده اند ولی این هتل دارای فضای باز با درخت و گل و گیاه است. صرف غذاهای سنتی در این فضای باز دلچسب است.


اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

 فاصله حدود 10 دقیقه ای بصورت پیاده تا حرم علی ابن موسی (ع) دارد.


این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

 هرکسی که بخواهد علاوه بر خوابیدن از سایر امکانات هتل نیز استفاده کند میتواند از رستوران سنتی و فضای باز هتل لذت ببرد.


چه زمانی به این هتل سفر کنیم

 با توجه به هوای مشهد، زمستان فصل خوبی برای استفاده از فضای باز هتل نیست.


هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرو هتل های ایران است که از سال 1384 امکان رزرو هتل در بیش از 1500 هتل و هتل آپارتمان را برای مسافران فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمان های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله مشهد(هتل های مشهد)، تهران، شیراز، اصفهان، کیش(هتل های کیش)، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است

جوایز و افتخارات هتل یار

مشاهده کامل ویترین افتخارات