قیمت اتاق های لاکچری هتل های ایران


هتل ها و کیفیت آن ها، همیشه دغدغه اصلی هر سفر بوده اند. از طرفی، هتل هایی هم هستند که علاوه بر امکانات مناسب، اتاق های لاکچری و سوئیت های مجللی برای اقامت رویایی تر شما ارائه می دهند. پس اگر دنبال تجربه سفری متفاوت و باکیفیت هستید، در این لیست، با برترین و لوکس ترین هتل های ایران به همراه اتاق ها و سوئیت های مجللشان آشنا شوید و از لیست قیمت آن ها با خبر شوید.

 

هتل هایی که در مقاله "قیمت اتاق های لاکچری هتل های ایران" بررسی خواهیم کرد:

1- هتل اسپیناس پالاس

2- هتل های شهر فرودگاهی امام

3- هتل بزرگ شیراز

4- هتل درویشی مشهد

5- هتل لاله پارک تبریز

 

اتاق های لاکچری هتل های ایران

 

 

1- هتل اسپیناس پالاس

هتل اسپیناس پالاس، هتل لوکس شمال تهران می باشد. این هتل، در منطقه ای خوش آب و هوا و در ارتفاعات سعادت آباد تهران قرار دارد. از ویژگی های ممتاز این هتل با شکوه، ارائه اتاق ها و سوئیت های لوکس و با کیفیت است. برخی از اتاق های لاکچری و سوپر لوکس این هتل عبارت اند از:

سوئیت اسکای، این سوئیت در طبقه ای مستقل و در بالاترین نقطه هتل اسپیناس پالاس قرار دارد. از ویژگی های منحصر به فرد این اتاق لاکچری، دکوراسیون فوق پیشرفته، چشم انداز بی نظیر، پیش خدمت شخصی، جکوزی بزرگ، تجهیزات ورزشی و ... می باشد. این اتاق لاکچری، به معناری واقعی، تمام نیاز های و خواسته های شما از یک سوئیت مجلل را برآورده می کند...

 

سوئیت اسکای، اتاق لاکچری هتل اسپیناس پالاس

 

از دیگر سوئیت ها و اتاق های جذاب هتل لوکس اسپیناس پالاس می توان به سوئیت ها لاکچری پرزیدنت و پرزیدنت لوکس، سوئیت های رویال و رویال خانوادگی اشاره کرد. از ویژگی های برجسته این سوئیت ها، تجمل و زرق و برق به معنای واقعی است. اتاق های بزرگ و باشکوه، جکوزی های مجلل، طراحی داخلی لوکس و چشم انداز شگفت انگیز است. اطلاعات بیشتر و لیست قیمت این اتاق های لاکچری را می توانید از اینجا ببینید.

 

سوئیت های باکیفیت و مجلل هتل اسپیناس پالاس

 

 

2- هتل های شهر فرودگاهی امام ( هتل ایبیس و نووتل )

هتل های شهر فرودگاهی امام شامل دو هتل ایبیس و نووتل می باشد. این دو هتل که در موقعیت ویژه فرودگاه امام خمینی قرار دارند، میزبان بسیاری از میهمانان داخلی و خارجی با امکانات مدرن و در حد جهانی است. این هتل های لاکچری با جایگاه ویژه خود، زیر نظر مجموعه هتل های بین المللی اکور فرانسه می باشد. هتل لوکس ایبیس و نووتل، تمام امکانات مورد نیاز و لاکچری قبل و بعد از پرواز را برای شما به ارمغان می آورد.

 

امکانات و رستوران های لوکس هتل نووتل و هتل ایبیس

 

از جمله اتاق های لاکچری و ویژه این هتل ها، می توان به اتاق های استاندارد دبل اشاره کرد. علاوه بر امکانات ویژه و لوکس اتاق های این دو هتل، امکان رزرو ساعتی اتاق و سوئیت نیز وجود دارد. مشاهده لیست قیمت ها و توضیحات بیشتر در مورد اتاق های لوکس هتل ایبیس را از اینجا و هتل نووتل را از اینجا ببینید.

 

هتل های لوکس شهر فرودگاهی امام

 

 

3- هتل بزرگ شیراز

هتل بزرگ شیراز از لوکس ترین هتل های این شهر است. این هتل، در ارتفاعی زیبا و در ابتدای شهر شیراز قرار دارد. موقعیت ویژه و دسترسی مناسب این هتل در کنار نمای دیدنی اتاق های لاکچری آن از شهر شیراز، تجربه فراموش نشدنی برای شما خواهد بود.

 

سفری لاکچری، با اتاق های فوق لوکس هتل بزرگ چمران

 

در کنار ویژگی های برجسته این هتل لوکس و جذاب، امکانات فوق پیشرفته و لاکچری اتاق های هتل بزرگ شیراز نیز جالب توجه است. از اتاق های لوکس این هتل، می توان به اتاق های تویین و کانکت اشاره کرد. آنچه از یک اقامت لاکچری انتظار دارید، در اتاق های هتل لوکس بزرگ شیراز خواهید یافت. برای مشاده اطلاعات و لیست قیمت این هتل، اینجا کلیک کنید.

 

هتل بزرگ شیراز، اقامتی لذت بخش

 

 

4- هتل درویشی مشهد

زمانی که صحبت از هتل های لوکس می شود، بدون شک بسیاری از افراد نخستین نامی که به ذهنشان می رسد، هتل مجلل درویشی مشهد است. هتل درویشی مشهد، به واسطه امکانات رفاهی و تفریحی متفاوت و کم نظیر خود، تبدیل به نمادی از هتل های لوکس ایران شده است.

 

سفری خوش با اقامت در اتاق های لاکچری هتل درویشی

 

یکی از ویژگی های برجسته این هتل، ارائه سوئیت ها و اتاق های لاکچری با کیفیت برتر جهانی است. اتاق های سوپر لوکس این هتل مجلل، هر کدام داستانی دارند و نماینده یک اقلیم خاص جهانی هستند. دوبلکس پرزیدنت (سفر مثل یک رئیس جمهمور)، اتاق امپریال، اتاق لاکچری کویین، دوبلکس مصر، پنت هوس رم، هر کدام خاص و متفاوت هستند. اطلاعات بیشتر و قیمت سوئیت ها و اتاق های لوکس این هتل را از اینجا بخوانید.

 

هتل درویشی مشهد و سوئیت های فوق لوکس آن

 

 

5- هتل لاله پارک تبریز

هتل لاله پارک، بزرگ ترین و لوکس ترین هتل تبریز است. این هتل لوکس، زیر مجموعه هتل های زنجیره ای کایا ترکیه می باشد. هتل نوساز و لاکچری لاله پارک، علاوه بر امکانات منحصر به فرد، فاصله کمی تا برترین مکان های گردشگری شهر تبریز دارد.

 

هتل لاله پارک تبریز، جدیدترین هتل این شهر

 

سوئیت ها و اتاق های این هتل، همگی مدرن، با امکانات لوکس رفاهی می باشند. از طرفی، وجود اتاق ها و سوئیت های لاکچری با رعایت استانداردهای جهانی، به همراه چشم اندازهای تماشایی، این هتل را تبدیل به نخسین انتخاب بسیاری از گردشگران خارجی کرده است. هم اکنون می توانید لیست قیمت ها و اطلاعات اتاق های لاکچری این هتل را از اینجا ببینید.

 

اتاق های لاکچری هتل لاله پارک تبریز، مناسب برای اقامتی باکیفیت

برچسب ها :