جهانگردی

  1. صفحه نخست
  2. جهانگردی

جدیدترین مطالب

جهانگردی
text off جاهای دیدنی چین / راهنمای گردشگری برای سفر به چین

جاهای دیدنی چین / راهنمای گردشگری برای سفر به چین

 جاهای دیدنی چین بسیار است، اما شما کجا می خواهید سفر کنید؟ آیا جاهای دیدنی چین را می شناسید؟ در مورد جاهای دیدنی و مقصدهای گردشگری و توریستی کشور چین به چه اطلاعاتی نیاز دارید؟ دلتان می خواهد با فرهنگ مردم کشور چین آشنا شوید و مقصدهای جهانگردی و گردشگری بی نظیر کشور چین را مشاهده کنید؟ پس چمدان هایتان را ببندید، همراهتان هستیم با فهرستی کامل از جاهای دیدنی چین.

بازدید: 0
جهانگردی
text off جاهای دیدنی تورنتو / 7 مکان  برتر تورنتو کانادا

جاهای دیدنی تورنتو / 7 مکان برتر تورنتو کانادا

جاهای دیدنی تورنتو کانادا از جاذبه های گردشگری پر بازدید جهان است. اگر می خواهید به تورنتو بروید و نمی دانید جاهای دیدنی تورنتو کجاست، با ما همراه شوید تا هر آنچه لازم است در مورد جاهای دیدنی تورنتو بدانید، پیش رویتان قرار دهیم.

بازدید: 0
جهانگردی
text off آشنایی با باغ های دیدنی، فوق العاده ترین باغ های اروپا

آشنایی با باغ های دیدنی، فوق العاده ترین باغ های اروپا

باغ ها به خصوص باغ های گیاه شناسی و بازدید از آن ها، شاید در نگاه اول آرزوی هر گردشگری نباشد. اما، مطمئن باشید بازدید از زیباترین باغ ها در اروپا، تصویری واقعی از زیباترین تصورات و رویاهای شما خواهد بود. باغ ها و یا باغ های گیاه شناسی، معمولا فراتر از یک نمایشگاه گیاه می باشند. این باغ ها، مکان هایی آرامش بخش و شگفت انگیز برای بازدید در هر سفر می باشند.

بازدید: 0
جهانگردی
text off 5 مکان دیدنی کانادا که نباید تماشایشان را از دست دهید!!!

5 مکان دیدنی کانادا که نباید تماشایشان را از دست دهید!!!

مناظر هیجان انگیز، شهر های پر جنب و جوش، هتل های باشکوه و...کانادا را به مقصد توریستی محبوبی تبدیل کرده. کانادا به عنوان بزرگترین کشور ...

بازدید: 0
جهانگردی
text off عظیم ترین و سحر انگیز ترین دریاچه یخی جهان

عظیم ترین و سحر انگیز ترین دریاچه یخی جهان

تجربه قدم زدن بر سطح دریاچه یخی ایی، که همزمان با گام برداشتن می توانید زیر پاهایتان حباب های زیبای درون دریاچه یخی را تماشا ...

بازدید: 0