هتلی سنتی اما با امکاناتی مدرن در دل هشتمین اثر جهانی ایران زمین


هتل کاروانسرایی 5 ستاره لاله بیستون از مجموعه هتل های بین المللی لاله است که در 35 کیلومتری شرق کرمانشاه در دامنه کوه بیستون، مقابل اثر تاریخی فرهاد تراش به فرم چهار ایوانی سنتی در ناحیه ای کوهستانی واقع شده است.

  هتل لاله بیستون با نام سابق کاروانسرای عباسی که مربوط به دوران صفوی است از سال 1394 کار خود را آغاز کرده است.

 

 

این هتل با بیش از 6000 متر مربع مساحت به فرم چهار ایوانی دارای 20 باب اتاق و سوئیت با 100 نفر ظرفیت با طراحی سنتی و معماری اصیل ایرانی عصر صفوی با چشم انداز نفس گیر از هشتمین اثر جهانی ایران زمین، بیستون می باشد.

همه اتاق های این هتل مجهز به امکانات رفاهی خوبی هستند اما اتاق های رویال از سطح رفاهی بیشتری برخوردارند. بنابراین اگر به دنبال اقامتی لوکس و امکانات رفاهی بیشتری در کرمانشاه هستید در سوئیت های رویال این هتل اقامت کنید.

 

 

هتل لاله با نوسازی و امکانات مدرن شرایط حضور گردشگران داخلی و خارجی را به بهترین شکل فراهم آورده است.

روم سرویس 24 ساعته، کافی شاپ، رستوران سنتی با غذاهای ایرانی و فرنگی، لم کده، رستوران تابستانی، سالن همایش از جمله تسهیلات این هتل 5 ستاره هستند.

فروشگاه صنایع دستی هتل کار شما را برای خرید سوغاتی راحت کرده اند زیرا دیگر نیازی نیست وقت زیادی را صرف خرید آن کنید. در نمایشگاه و فروشگاه دائمی صنایع محلی هتل حتی اگر قصد خرید سوغات نیز ندارید می توانید از آن دیدن کنید و با صنایع دستی محلی کرمانشاه آشنا شوید.

 

 

غیر از نمایشگاه صنایع دستی یک فروشگاه تجهیزات و لوازم صخره نوردی نیز در هتل وجود دارد. از جاذبه های گردشگری اطراف هتل می توان به کاخ نیمه تمام ساسانی، پل کهنه، پل کاروانسرای صفوی، کتیبه بیستون، پل خسرو، پرستشگاه پارتی، مجسمه هرکول، طاق بستان و غار شکارچیان اشاره کرد.

 

 

اگر شما از آن دسته افراد هستید که طبیعتگردی را به دیدن اماکن تاریخی ترجیح می‌دهید باید بگوییم در نزدیکی همین هتل سایتی طبیعی به نام سراب بیستون وجود دارد که می‌تواند ساعاتی لذت بخش و دل‌انگیز را برایتان رقم می‌زند.

 

 

برای رزرو این هتل به این لینک بروید.