6 مکان رمانتیک و عاشقانه جهان به همراه تصاویر تماشایی (قسمت دوم)


در این لیست، 6 مکان عاشقانه و رمانتیک جهان به همراه تصاویر تماشایی(قسمت اول) را به شما معرفی می کنیم. مکان های رمانتیک و عاشقانه که هرگز فکر نمی کنید چنین مقاصد رمانتیک و عاشقانه ای می توانند خارج از رویاهای شما وجود داشته باشند. پس همراه با بخش گردشگری هتل یار، 6 مکان رمانتیک و عاشقانه جهان به همراه تصاویر تماشایی را بشناسید و از تماشای تصاویر این مقاصد گردشگری رمانتیک و عاشقانه لذت ببرید. مطالعه قسمت اول این مقاله را نیز به شما پیشنهاد می کنیم ...

 

پاریس، یک مکان عاشقانه و رمانتیک

 

4- جزیره ملجت، کرواسی (Mljet Island, Croatia) 

یک سفر عاشقانه و رمانتیک به جزیره کوهستانی و سرسبز ملجت، این پارک ملی منحصربه فرد، تجربه ای رمانتیک و عاشقانه از یک مکان رمانتیک و رویایی را برای شما خلق می کند.

 

ملجت، مناسب سفری رمانتیک و عاشقانه
 

در این جزیره رمانتیک از امکانات ویژه آن مانند دوچرخه سواری، پیاده روی در ساحل که به شدت آن را پیشنهاد می کنیم استفاده کنید و رزرو هتل های مجلل و فول امکانات ملجت را فراموش نکنید و لحظاتی رمانتیک و عاشقانه را در ملجت تجربه کنید که نهایت آرزوی هر گردشگراست.

 

نهایت آرزوی هر گردشگر، اقامت در هتل رمانتیک و عاشقانه ملجت است
 

 

هر جایی که در  جزیره ملجت سرسبز قرار دارد، شایسته پیشنهادی رمانتیک و عاشقانه است، پس با دقت در ملجت جستجو کنید، مکان عاشقانه و رمانتیک خود را در ملجت پیدا کنید و از لحظات رمانتیک و عاشقانه خود در ملجت لذت ببرید.

رمانتیک و عاشقانه، جزیره ملجت رویایی 

 
 
هتل های مجلل، رمانتیک و عاشقانه ملجت
 

 

5- آبدره گیرانگر، نروژ (Geirangerfjord, Norway)

آبدره گیرانگر نقطه ای فراتر از یک مکان عاشقانه و رمانتیک است.

 

سفری رمانتیک و عاشقانه به گیرانگر نروژ

 

آبدره گیرانگر، درحقیقت یک مقصد گردشگری رمانتیک و عاشقانه است که شما هرگز فکر نمی کنید چنین مکان رمانتیک و عاشقانه ای  می تواند در خارج از رویاهای شما وجود داشته باشد.

 

 گیرانگر نروژ، مکانی رمانتیک و عاشقانه و فراتر از رویاهای شما

 
 

با این وجود، این مکان عاشقانه و رمانتیک خیره کننده در نروژ همراه با هتل های مجللش به راحتی در دسترس شما است و مقصدی عاشقانه و رمانتیک برای یک گردشگری فوق العاده است.

 

خلق لحظاتی رمانتیک و عاشقانه با هتل های گیرانگر

 

6- پاریس، فرانسه (Paris, France)

پاریس، شهری که به معنای واقعی رمانتیک و عاشقانه است و فراتر از تمام انتظارات رمانتیک و عاشقانه شماست. پاریس، شکوه لحظاتی رمانتیک و عاشقانه را در تمامی فصول برای شما به ارمغان می آورد.

 

پاریس، رمانتیک و عاشقانه به معنای واقعی

 

هر نقطه از پاریس، یک مکان رمانتیک و عاشقانه است و پیشنهاد ویژه بخش گردشگری هتل یار، رزرو یک هتل رمانتیک و عاشقانه در دل این شهر است.

 

پل بیرحکیم سرآمد رمانتیک وعاشقانه ها در پاریس

 

پاریس، سرشار است از مکان رمانتیک و عاشقانه است، از برج ایفل محبوب تا کافه های معروف، از موزه ها و بنا های تاریخی تا رود سن زیبا، تمامی رمانتیک و عاشقانه هستند.

پل پل بیرحکیم که در فیلم اینسپشن خودنمایی می کند، یک مکان عاشقانه و رمانتیک است که از جذاب ترین نقاط پاریس است.

 

پل بیرحکیم، عنصر معروف هر فیلم رمانتیک و عاشقانه
 

از دیگر مکان رمانتیک و عاشقانه پاریس، پل هنر و مشابه آن دیوار عشق یا دوستت دارم است.

 

پل هنر رمانتیک در قلب فرانسه

 

دیوار عشق، یک مکان مناسب برای ثبت عکسی رمانتیک و عاشقانه

 

قسمت اول این مقاله را از اینجا مشاهده فرمایید...