بهترین رستوران های فشم + بررسی، عکس و آدرس


بهترین رستوران های فشم را می شناسید. فشم از مناطق خوش آب و هوا و پرطرفدار اطراف تهران است. همین امر سبب شده تعدادی از بهترین رستوران ها را داشته باشد. می توانید برای صرف ناهار یا شام و گاهی صبحانه و استفاده از هوای خوب و دلپذیر به فشم بروید و لحظه هایی به یاد ماندنی برای خود و عزیزانتان ایجاد کنید. فضای سبز زیبا، آب و هوای خوب و چشم اندازهای دیدنی اطراف رودخانه جاجرود، آرامش و انرژی مضاعف به شما می دهد. در این بخش از مجله هتل یار می خواهیم فهرست بهترین رستوران های فشم را در اختیارتان قرار دهیم. با ما همراه باشید.

مطلب مرتبط:

بهترین رستوران های تهران

 

1.‌ رستوران شاندیز در شمار بهترین رستوران های فشم

 

تصویر رستوران شاندیز فشم

تصویر ورودی رستوران شاندیز فشم

 

یکی از بهترین رستوران های فشم،‌ رستوران شاندیز فشم است. رستوران شاندیز فشم در باغی سبز و پر از درختان میوه قرار دارد. فضای رستوران شاندیز فشم حدود 3000 مترمربع است. رودخانه جاری در میان این باغ رستوران زیبا بسیار چشم نواز و آرامش بخش است. وجود آلاچیق های مدرن و شیشه ای در رستوران شاندیز فشم یکی دیگر از ویژگی های  خوب این باغ رستوران است؛ چراکه می توانید در زمستان نیز از مناظر زیبای برفی فشم در این آلاچیق ها لذت ببرید.  

میز و صندلی هایی نیز زیر سایه درختان وجود دارد تا با ارامش در فضایی سبز و زیبا غذای خود را میل کنید.

 

تصویر غذای رستوران فشم

تصویر کباب های رستوران شاندیز، یکی از بهترین رستوران های فشم

 

منوی رستوران فشم: انواع کباب، غذاهای دریایی، پیش غذا (انواع سالاد، ماست و ترشی)، دسر، انواع نوشیدنی و دمنوش، غذاهای سنتی (مثل دیزی،‌کوفته و میرزا قاسمی)

آدرس رستوران شاندیز فشم: کیلومتر 2 جاده فشم، سمت راست

شماره تماس: 09124189008

                     09125579845

 

2. رستوران مهستان فشم

عکس غذای رستوران مهستان فشم

عکس غذای رستوران مهستان فشم

 

در شمار بهترین رستوران های فشم، رستوران نام آشنای مهستان فشم نیز دیده می شود. رستوران مهستان فشم  در فضایی دلپذیر و کنار رودخانه جاجرود قرار دارد. تقریباً ابتدای جاده و بعد از زربند می توانید رستوران مهستان را پیدا کنید. نگران جای پارک هم نباشید، چراکه می توانید جلوی رستوران مهستان، خودرو خودر ار پارک کنید. در باغ رستوران مهستان فشم، تخت هایی نیز قرار داده شده است تا در کنار دوستان و عزیزانتان در فضایی سبز و زیبا لحظاتی خوش را سپری کنید.

منو رستوران مهستان فشم: انواع کباب به همراه نان تازه و برنج ایرانی، البته سیب زمینی هم می توانید سفرش دهید.

آدرس رستوران مهستان فشم: تهران، کیلومتر 2 جاده فشم

شماره تماس: 09126215443

 

3.‌ رستوران باغ ایرانی فشم

 

عکس نمای بیرونی رستوران باغ ایرانی فشم

 

یکی دیگر از بهترین رستوران های فشم، ‌رستوران باغ ایرانی فشم است. رستوران باغ ایرانی در محیطی زیبا با منظره و چشم اندازی سبز قرار دارد. در کنار این رستوران می توانید به کافی شاپ بروید و از کافی شاپ رستوران باغ ایرانی نیز استفاده کنید. تراس زیبای رستوران باغ ایرانی نیز با منظره ای رو به فشم آن را در شمار بهترین رستوران های فشم قرار داده است. البته در این کافی شاپ موسیقی زنده نیز پخش می شود. سالن های ایکس باکس و بیلیارد نیز در رستوران باغ ایرانی وجود دارند. نگران فرزندانتان نیز نباشید،‌ می توانید کودکان خود را در پارک مخصوص کودکان برای بازی مشغول کنید. همچنین،‌ با 5 بار مراجعه به رستوران باغ ایرانی،‌ کارت طلایی دریافت می کنید و تخفیف های ویژه شامل حالتان می شود.

آدرس رستوران باغ ایرانی: تهران، فشم، کیلومتر 6 جاده فشم، پعد از پل کمرخانی

شماره تماس: 26509368

                    26509367

 

4. رستوران عمارت فشم

تصویر شیشلیک رستوران عمارت فشم

تصویر شیشلیک رستوران عمارت،‌ یکی از بهترین رستوران های فشم

 

یکی دیگر از بهترین رستوران های فشم، رستوران عمارت است. رستوران عمارت با در باغی با فضای 1200 متر مربع قرار دارد. مجاورت رستوران عمارت با رودخانه جاجرود و چشم انداز زیبای آن از مزیت های این رستوران با انواع غذاهای ایرانی است. البته مشرف بودن رستوران عمارت با مکان زیست میش ها و قوچ های ایرانی نیز آن را در شمار بهترین رستوران های فشم قرار داده است.

رستوران امارت امکانات بسیاری دارد؛ مثل آلاچیق،‌پارکینگ، فضای بازی کودکان، سرویس های فرنگی و سالن مبله VIP.

آدرس رستوران عمارت فشم: تهران، ‌جاده فشم، بعد از زربند، کیلومتر 3

شماره تماس: 02126507544

سخن آخر

در این مطلب،‌ لیست بهترین رستوران های فشم را فراهم کردیم تا با مشاهده این فهرست از بهترین رستوران های فشم بتوانید به راحتی رستوران مورد نظرتان را انتخاب کنید و از صرف غذای خود لذت ببرید.