سفر تابستانی به شهرک توریستی نمک آبرود


یک سفر مفرح و هیجان انگیز که نیاز به زمان زیادی ندارد و خستگی یک هفته کاری را از تن شما بیرون می کند، سفر به شهرک توریستی نمک آبرود است. زیرا در این شهرک همه چیز برای تفریح و استراحت شما فراهم شده است. این شهرک شامل دو بخش توریستی و مسکونی می باشد. با پرداخت مبلغ ناچیزی شما می توانید وارد بخش توریستی این شهرک شده و از تفریحات آن استفاده کنید. تفریحاتی از قبیل تله کابین سواری، سورتمه سواری، کارتینگ، زیپ لاین، موتورچهارچرخ، باشگاه تیراندازی، پینت بال، مجموعه تفریحی آکوالیون، مجموعه پروازی، سینما 6 بعدی و خیلی تفریحات دیگر.  

 

 

تله کابین این مجموعه بلندترین تله کابین کشور است که دارای دو خط مختلف است. اگر سوار خط 1 این تله کابین بشوید پس از 12 دقیقه به ارتفاع 970 قله کوه مدوبن می رسید و منظره بینظیر از دریا و جنگل شما را مبهوت خود می کند. اگر سوار خط 2 آن بشوید به بالای قله دیوحمام می رسید که غارهای طبیعی بی نظیری دارد.

بعد از سپری کردن 13 کیلومتر از شهر چالوس به این شهرک زیبا می رسید.

 

 

اگر قصد دارید چند روز را به تفریح در این شهرک توریستی بگذرانید به شما پیشنهاد می دهیم که در هتلی که مقابل این شهرک توریستی قرار دارد اقامت کنید. هتل هایت خزر فاصله چندانی تا این شهرک توریستی ندارد همچنین خود هتل تفریحات زیادی برای اقامت شما در نظر گرفته است. این هتل را با 16% تخفیف همین الان می توانید از هتل یار رزرو کنید.

لینک جزئیات هتل و رزرو