• تخفیف رزرو هتل در هتل یار

  در سایت هتل یار شما مسافران گرامی می‌توانید با حذف واسطه در فرآیند رزرو هتل از قیمت روز هتل ها و با هتل آپارتمان های شهرهای کشور اطلاع یافته و تخفیف های لحظه ‌ای را مشاهده نمائید. با رزرو هتل مورد نظر به صورت اینترنتی ، اقامتی ارزان و مطمئن در سفر داشته باشید. همچنین می‌توانید با رزرو هتل از سایت هتل یار از امتیازهای اختصاص یافته بهرمند شده و سفرهای آتی از امتیازهای کسب شده استفاده نمائید. مسافران می‌توانند مشخصات کامل ، امکانات ، موقعیت هتل روی نقشه گوگل ، وضعیت اتاق‌های هتل در یک بازه زمانی ، عکس های مختلف از هتل ، نظر کاربران در مورد هتل و فاصله هتل تا اماکن مهم ، تاریخی و دیدنی را مشاهده نمایند. همچنین نقد و بررسی هتل در سایت هتل یار به قلم توانای مسافران می‌تواند راهنمای مناسبی جهت انتخاب هتل و مسافرتی به یاد ماندنی برای شما مسافر گرامی باشد.

 • اپلیکیشن موبایل

  با توجه به اینکه امروزه اکثر گوشی‌های هوشمند دارای اینترنت می‌باشند هتل یار به عنوان بزرگترین مرجع رزرو اینترنتی هتل در کشور ، اپلیکیشن موبایل خود را عرضه کرده است. اپلیکیشن موبایل هتل یار با ارائه مدرنترین روش‌های رزرو آنلاین هتل سادگی در روند رزرو و دسترسی همیشگی با سرعت مناسب ، تجربه متفاوتی از رزرو هتل را در اختیار شما مسافران گرامی قرار داده است. این اپلیکیشن علاوه بر ارائه کامل امکانات وب سایت راهی سریع و مطمئن برای رزرو اینترنتی هتل می‌باشد. امکانات موجود در اپلیکیش هتل یار به صورتی است که کاربر امکان بررسی ، انتخاب و خرید در هر زمان و هر مکان را تنها با استفاده از تلفن همراه خود داشته باشد.آسودگی از شیوه پرداخت و سرعت دسترسی از دیگر وجوه متمایز این برنامه می‌باشد.

 • رزرو هتل در هتل یار

  هتل های ایران ظرفیت خود را از طریق سایت "هتل یار" در اختیار مسافرین قرار داده اند تا شما که قصد سفر دارید با خیالی آسوده از محل کار یا منزل خود با یک جستجوی ساده از میان گزینه‌های متنوع هتل مورد نظرتان را به صورت اینترنتی رزرو نمایید. با پرداخت آنلاین هزینه اقامت با هریک از کارت‌های عضو شتاب رزرو هتل خود را در چند دقیقه نهایی کنید. رزرو اینترنتی هتل به شما کمک می‌کند بدون اتلاف زمان و صرف هزینه‌های اضافی بهترین انتخاب را انجام دهید. شروع سفری دلپذیر و اقامتی امن را با رزرو هتل در سایت هتل یار تجربه کنید.

 • پیگیری رزرو هتل

  با رزرو هتل در سایت هتل یار کد پیگیری 8 رقمی به ایمیل و شماره موبایل شما ارسال می‌شود. شما می‌توانید در قسمت پیگیری با وارد کردن این کد وضعیت رزرو خود را مشاهده کنید. همچنین بعد از پرداخت اینترنتی در همین قسمت رسید(واچر) خود را جهت ارائه به هتل و نیز فاکتور رزرو هتل را جهت ارائه به شرکت یا سازمان‌های دولتی را پرینت گرفته و اعلام فرمایید.