ایرانگردی

معرفی تاریخچه و معماری روستای صخره ای میمند معروف به روستای دستکند در 38 کیلومتری شهر بابک و در استان کرمان، روستایی ثبت شده در یونسکو در مجله هتل یار

روستای دستکند حیله ور تبریز شاید به اندازه روستای کندوان شهرت نداشته باشد اما قدمتی طولانی تر دارد. روستای حیله ور در دل کوه های آذربایجان و در دل زمین کنده شده اند. مردم آن زمان برای در امان ماندن از حمله دشمنان خانه هایی در دل کوه ساخته اند. خانه های روستای حیله ور نمونه دیگری از عجایب و شگفتی های کشورمان محسوب می شود که از چشم بسیاری از گردشگران دور مانده است.

راهنمای بازدید و مسیرهای دسترسی موزه (خانه) قاجاریه تبریز، یکی از شاهکارهای ایرانی از لحاظ معماری واقع شده در محله ششگلان تبریز در مجله گردشگردی هتل یار

کاخ سعدآباد تهران یا مجموعه موزه کاخ سعد اباد از دیدنی های زیبا و تاریخی تهران می باشد که باید آن را تجربه کنید. درباره کاخ های سعد اباد در این مقاله بخوانید.

دریاچه ولشت یکی از دریاچه های دیدنی غرب چالوس و شمال شرق کلاردشت است. دریاچه کوهستانی ولشت با چشم اندازی رویایی و شگفت انگیز در شمار جاذبه های گردشگری مازندران قرار دارد. هرساله گردشگران بسیاری به مازندران سفر می کنند تا از دریاچه ولشت دیدن کنند و از طبیعت بی نظیر آن لذت ببرند.