در تهران کجا قهوه بخریم؟ معرفی بهترین قهوه فروشی های تهران


بهترین قهوه فروشی های تهران کجاست؟ اگر به قهوه علاقه دارید و می خواهید بهترین نوع آن را تهیه کنید، حتماً دلتان می خواهد بدانید بهترین و معروف ترین قهوه فروشی های تهران در کدام منطقه است. در این بخش از مجله هتل یار قصد داریم به این پرسش پاسخ دهیم و بهترین قهوه فروشی ها در تهران را برایتان فهرست کنیم. پس با ما همراه باشید تا سری به قهوه فروشی های تهران بزنیم و از این نوشیدنی پر رمز و راز برایتان بگوییم.

1.‌ سِت، 

از بهترین قهوه فروشی های تهران در خیابان انقلاب

پس از پل کالج در خیابان انقلاب یکی از بهترین قهوه فروشی ها قرار دارد. این قهوه فروشی به علت داشتن قهوه های مرغوب همواره مشتریان خود را دارد. عطر قهوه های «قهوه سِت» در فضای اطراف پراکنده است به ویژه زمانی که در آن قهوه بو می دهند، بوی تند و دلپذیر آن مشامتان را تازه می کند. جلوی مغازه هم دستگاهی بزرگ قرار دارد که قهوه هایتان را برایتان آسیاب می کند. جالب است بدانید «قهوه ست» نخستین مجموعه مرتبط با فروش قهوه در ایران است، در سال 2007 در انجمن تخصصی قهوه اروپا عضو شده «Speciality coffee association of Europe» و در دوره های آموزشی این انجمن حضور داشته است.

مطلب مرتبط:

بهترین رستوران ها در تهران

 

 

قهوه فروشی ست، یکی از بهترین قهوه فروشی ها در خیابان انقلاب تهران

 

آدرس قهوه فروشی ست: تهران، خیابان انقلاب، بین فردوسی و چهارراه کالج، مقابل خیابان ویلا، شماره 852

 

2.‌ اِدِنا

نمونه ای از بهترین قهوه فروشی های قدیمی در تهران

یکی از بهترین قهوه فروشی های تهران که بوی قهوه هایش در خیابان هفت تیر می پیچد و هوا را تلطیف و خوشمزه می کند، قهوه فروشی ادناست. قهوه فروشی کوچک ادنا ظاهر پرزرق و برق ندارد،‌اما وقتی داخل آن شوید، دیدن قهوه جوش های گوناگون و قهوه های خوشمزه شما را به هیجان می آورد.  ساعت کاری قهوه فروشی ادنا از 9 تا 8 شب است. در روزهای تعطیل و جمعه هم بسته است.

 

قهوه فروشی ادنا، از بهترین قهوه فروشی ها در تهران

آدرس قهوه فروشی ادنا: ضلع شمالی میدان هفتم تیر، ابتدای خیابان مفتح

 

3.‌ ریو،

یکی از بهترین قهوه فروشی ها در چهارراه استانبول

اگر به چهارراه استانبول بروید، نبش این چهارراه قهوه فروشی ریو را می بینید. یکی از قدیمی ترین و بهترین قهوه فروشی ها در تهران است که عطر قهوه های آن در فضا پراکنده می شود و هوا را دلپذیر می کند. علاوه بر قدمت این قهوه فروشی، کیفیت آن نیز در شهرتش تأثیرگذار بوده است. انواع قهوه فرانسه، ترک و اسپرسو را می توانید در قهوه فروشی ریو پیدا کنید. قیمت مناسب قهوه در این قهوه فروشی حتماً شما را مشتری ثابت می کند. قهوه فروشی ریو درست در مقابل سفارت انگلیس قرار دارد.

 

قهوه فروشی ریو در خیابان جمهوری تهران

 

آدرس قهوه فروشی ریو: خیابان جمهوری، ضلع جنوب غربی چهارراه استانبول، مقابل سفارت انگلیس

 

4. قهوه فروشی سناتور، با قهوه هایی کم نظیر

سناتور یکی دیگر از قهوه فروشی های تهران است که قهوه اش حرف ندارد. یکی از ویژگی های متمایز این قهوه فروشی امکان تست قهوه است. عطر خوش این قهوه فروشی در دالان های کوچه مروی می پیچد و حالتان را خوش می کند.

ساعت کار قهوه فروشی سناتور: 8 تا 10 و جمعه ها: 9 تا 16

 

قهوه فروشی سناتور، از بهترین قهوه فروشی های تهران

آدرس: تهران، خیابان ناصرخسرو، کوچه مروی، جنب پاساژ آفتاب

 

5.‌ آنیتا

در میدان جمهوری، یکی دیگر از بهترین قهوه فروشی های تهران با انواع قهوه و قهوه جوش های دیدنی super وmokate قرار دارد. قهوه فروشی آنیتا از صبح تا ساعت 9 شب باز است، البته در روزهای تعطیل به این قهوه فروشی نروید که بسته است.

 

تصویری از قهوه فروشی آنیتا

آدرس قهوه فروشی آنیتا: میدان جمهوری، پلاک 564

 

در این بخش از مجله گردشگری هتل یار، تلاش کردیم بهترین قهوه فروشی های تهران را معرفی کنیم تا بتوانید قهوه ای باکیفیت، خوشمزه و معطر تهیه نمایید. قهوه با خواص درمانی و طعم متفاوت و دلپذیرش علاقه مندان بسیاری دارد. اگر شما هم از طرفداران قهوه هستید، پیشنهاد می کنیم از فهرست پیش رو یکی از بهترین قهوه فروشی های تهران را انتخاب نمایید و قهوه خود را از آنجا خریداری کنید.