موزه سینما در باغ فردوس تهران، آدرس+تصاویر

+18 مورد از جاهای دیدنی ایران که نباید از دست بدهید

چرا باید از میدان امیر چخماق یزد دیدن کنیم؟

تاریخانه دامغان، مسجدی به قدمت تاریخ اسلام

عظیم ترین و سحر انگیز ترین دریاچه یخی جهان

عظیم ترین و دلهره آور ترین پل های شیشه ای جهان

جدیدترین مطالب

همراه ما باشید تا علاوه بر آشنایی با موزه سینما ایران، تمام پرسش های شما در مورد تاریخچه، بخش های مختلف این موزه، امکانات تفریحی و گردشگری موزه سینما و باغ فردوس، آدرس و مسیرهای دسترسی به موزه سینما در باغ فردوس تهران را باهم بررسی کنیم.

تعداد بازدید 7157 0
با بهترین جاهای دیدنی ایران که قبل از مرگ باید ببینید، آشنا شوید. مهد مکان های تفریحی و تاریخی جهان، ایران است. معرفی زیباترین و قشنگ ترین مناطق ایران!

تعداد بازدید 15025 0
سفر به شهر یزد از بهترین انتخاب های برای گردشگری و تفریح است. در بین تمام جاذبه های کم نظیر و تاریخی شهر یزد، میدان امیر چخماق، مجموعه ای دیدنی و باشکوه است که از ارزشمندترین آثار تاریخی شهر یزد محسوب می شود. شاید بپرسید چرا باید از میدان امیر چخماق یزد بازدید کنیم؟ همراه ما باشید تا پاسخ این پرسش را بیابید.

تعداد بازدید 3383 0
به دنبال جاهای دیدنی مشهد هستید؟ با بهترین مراکز و مکان های تفریحی و گردشگری مشهد مقدس آشنا شوید! + لیستی از لاکچری ترین و باحال ترین مناطق و جای تفریحی مشهد.

تعداد بازدید 44692 0
 جاهای دیدنی چین بسیار است، اما شما کجا می خواهید سفر کنید؟ آیا جاهای دیدنی چین را می شناسید؟ در مورد جاهای دیدنی و مقصدهای گردشگری و توریستی کشور چین به چه اطلاعاتی نیاز دارید؟ دلتان می خواهد با فرهنگ مردم کشور چین آشنا شوید و مقصدهای جهانگردی و گردشگری بی نظیر کشور چین را مشاهده کنید؟ پس چمدان هایتان را ببندید، همراهتان هستیم با فهرستی کامل از جاهای دیدنی چین.

تعداد بازدید 2096 0
همواره انتخاب بهترین مقاصد سفر در تابستان یکی از سخت ترین تصمیم های قبل از سفر تابستانی می باشد. این مقاله معرفی شهرهای دیدنی ایران برای تابستان می باشد.

تعداد بازدید 3486 0
جاهای دیدنی تورنتو کانادا از جاذبه های گردشگری پر بازدید جهان است. اگر می خواهید به تورنتو بروید و نمی دانید جاهای دیدنی تورنتو کجاست، با ما همراه شوید تا هر آنچه لازم است در مورد جاهای دیدنی تورنتو بدانید، پیش رویتان قرار دهیم.

تعداد بازدید 4919 0
بازدید از موزه های تهران همواره در لیست بهترین گزینه ها برای تهران گردی از سوی گردشگران بوده است. موزه‌ ها در تهران فضایی است برای پیوستن به شکوه تاریخی ایران و جدا شدن از شلوغی ‌های شهر. موزه‌ها مکان‌هایی جادویی و شگفت‌انگیز به شمار می رود که مورد توجه و علاقه جهانگردان بسیاری از تمام نقاط است. در این بخش از مجله گردشگری هتل یار می‌خواهیم شما را با 10 موزه از بهترین ‌های تهران آشنا کنیم.

تعداد بازدید 29726 0
لیست قلعه های ایران، شامل تعدادی زیادی قلعه باشکوه و شگفت انگیز می شود. تعدادی از قلعه های ایران هم اکنون تبدیل به مکان های برجسته برای گردشگری شده اند. در این لیست، 10 قلعه ایران را معرفی می کنیم که دیدنی ترین و باشکوه ترین قلعه های ایران می باشند.

تعداد بازدید 59660 0
شهر باستانی حریره، که مربوط به جزیره کیش قدیم است، قدمتی بیش 800 سال دارد. شهر باستانی حریره، در کنار سایر تفریحات جزیره کیش، به واسطه ارزش تاریخی خود، یکی از دیدنی ترین مناطق گردشگری جزیره کیش محسوب می شود. برای بازید از شهر باستانی حریره، همراه ما باشید تا تمام اطلاعات لازم و جذاب را پیرامون این شهر باستانی هزارساله در دل جزیره بی نظیر کیش را با هم بررسی کنیم...

تعداد بازدید 4377 0

امروز بخوانید

پربازدیدها