مجله گردشگری ایران و جهان

جدیدترین مطالب

ایرانگردی
text off باغ جهان نما شیراز؛ بهشتی زیبا

باغ جهان نما شیراز؛ بهشتی زیبا

باغ جهان نما شیراز یکی از زیباترین و اصیل ترین مناطق ایران می باشد که تاریخ غنی دارد. اگر به دنبال عکسها، آدرس و سایر اطلاعات هستید می توانید کلیک کنید.

بازدید: 16775
ایرانگردی
text off خانه مشروطه تبریز ، راهنمای بازدید+ تصاویر

خانه مشروطه تبریز ، راهنمای بازدید+ تصاویر

خانه مشروطه تبریز (موزه مشروطه) از آثار تاریخی مهم تبریز است. خانه مشروطه (موزه مشروطه) تبریز محلی برای تصمیم‌گیری در زمان انقلاب مشروطیت بوده است. با ما همراه باشید تا همه چیز را در مورد خانه مشروطه (موزه مشروطه) تبریز، خانه ای اسرارآمیز و پر رمز و راز برایتان بگوییم.

بازدید: 2823
ایرانگردی
text off اکوکمپ چیست؟ بررسی ویژگی و مزیت های آن

اکوکمپ چیست؟ بررسی ویژگی و مزیت های آن

اگر برای گذراندن تعطیلات خود به دنبال دور شدن از روزمرگی های زندگی شهری و یا در فکر تجربه سفری فوق العاده و متفاوت هستید، راهگشای خواسته های شما تنها یک واژه است: اکوکمپ. برای آشنایی با جذاب ترین و البته جدیدترین پدیده گردشگری ایران و جهان همراه ما باشید تا اکوکمپ را توضیح دهیم. همچنین تمام مزیت ها و ویژگی های مختلف آن را با هم بررسی کنیم. ما به شما اطمینان می دهیم که اکوکمپ ها نیز در کنار رزرو برترین هتل های ایران، از شایسته ترین انتخاب ها برای داشتن تعطیلاتی رویایی و اقامتی ماجراجویانه هستند.

بازدید: 5894
ایرانگردی
text off بهترین رستوران های سنتی شیراز به همراه شماره، عکس و آدرس

بهترین رستوران های سنتی شیراز به همراه شماره، عکس و آدرس

بهترین رستوران های سنتی شیراز به همراه شماره، عکس و آدرس را در این مقاله بخوانید.

بازدید: 68039
ایرانگردی
text off جاذبه های تاریخی یزد، شهر خشتی جهان

جاذبه های تاریخی یزد، شهر خشتی جهان

آثار تاریخی یزد، دومین شهر خشتی تاریخی در جهان، بسیار دیدنی و شگفت‌انگیز است. آثار تاریخی یزد از جمله جاذبه های گردشگری و باستانی ایران محسوب می شود. آثار تاریخی یزد از شکوه تمدن ایران سخن می گوید و تاریخ و هنر ایرانی را در برابر دیدگانتان قرار می دهد. در اینجا، قصد داریم به شهر خشتی ایران برویم و از آثار تاریخی و دیدنی این شهر برای علاقه‌مندان به ایرانگردی و گردشگری بگوییم. مجله گردشگری هتل یار را همراهی کنید تا باهم به شهر باستانی یزد سری بزنیم.

بازدید: 36873
ویژه ها
text off معرفی جاذبه های دیدنی روستای پلکانی اشتبین در کنار رود ارس

معرفی جاذبه های دیدنی روستای پلکانی اشتبین در کنار رود ارس

معرفی کامل روستای پلکانی و زیبای اشتبین با در حاشیه رود ارس و معروف به ماسوله آذربایجان به همراه معرفی انواع آثار باستانی، مناطق دیدنی و میوه های این شهر

بازدید: 8258
ماجراجوئی
text off سرو ابرکوه یزد، قدیمی ترین درخت ایران را بشناسید!

سرو ابرکوه یزد، قدیمی ترین درخت ایران را بشناسید!

سرو ابرکوه یزد، با قدمت 4500 ساله خود، قدیمی ترین درخت و کهن سال ترین موجود زنده ایران وهمچنین سومین درخت قدیمی جهان محسوب می ...

بازدید: 10641
ایرانگردی
text off کویر یزد؛ معرفی 6 کویر معروف یزد و شگفتی های آن

کویر یزد؛ معرفی 6 کویر معروف یزد و شگفتی های آن

کویرهای یزد یکی از جاذبه های گردشگری مهم ایران است. از معروف ترین کویر های یزد می توان به کویر بهادران، کویر ریگ زرین، کویر هفت سنگ و کویر کارال اشاره کرد

بازدید: 7511
خوشمزه ها
text off معرفی کامل بهترین رستوران های تهران (آدرس، شماره و عکس)

معرفی کامل بهترین رستوران های تهران (آدرس، شماره و عکس)

بهترین رستوران های تهران را می شناسید؟ بهترین رستوران های تهران به‌خصوص رستوران هایی با غذای ایرانی و کباب ها در کدام منطقه از تهران هستند؟ در این بخش از مجله گردشگری هتل یار می خواهیم بهترین رستوران های تهران را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید تا برایتان از بهترین رستوران های تهران بگوییم.

بازدید: 36903
ایرانگردی
text off شاندیز مشهد چی داره؟ جاهای دیدنی شاندیز |مکان های دیدنی و تفریحی + عکس

شاندیز مشهد چی داره؟ جاهای دیدنی شاندیز |مکان های دیدنی و تفریحی + عکس

شاندیز مشهد یکی از زیبایی های شهر مشهد می باشد که هر مسافری باید طعم دیدن جاهای تفریحی مشهد را بچشد. رفتن به مراکز و مکان های تفریحی و دیدنی شاندیز با عکس!

بازدید: 61234

امروز بخوانید

پربازدیدها