لیست معروف ترین تله کابین های ایران و شمال + عکس تله کابین و آدرس

جاذبه های تاریخی یزد، شهر خشتی جهان

لیست جاهای دیدنی رامسر، عروس شهرهای ایران

ویروس کرونا، علائم، راه های انتقال و روش های پیشگیری از coronavirus

فهرست برترین مکان های تاریخی ایران که باید حتما ببینید!

کوچه ای متقارن در شلوغترین خیابان پایتخت

جدیدترین مطالب

ایران دارای 8 تله کابین معروف در سراسر کشور است. از اولین تله کابین ایران یعنی تله کابین توچال گرفته تا معروف ترین آنها یعنی تله کابین رامسر و نمک آبرود هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می کنند.

تعداد بازدید 47298 0
آثار تاریخی یزد، دومین شهر خشتی تاریخی در جهان، بسیار دیدنی و شگفت‌انگیز است. آثار تاریخی یزد از جمله جاذبه های گردشگری و باستانی ایران محسوب می شود. آثار تاریخی یزد از شکوه تمدن ایران سخن می گوید و تاریخ و هنر ایرانی را در برابر دیدگانتان قرار می دهد. در اینجا، قصد داریم به شهر خشتی ایران برویم و از آثار تاریخی و دیدنی این شهر برای علاقه‌مندان به ایرانگردی و گردشگری بگوییم. مجله گردشگری هتل یار را همراهی کنید تا باهم به شهر باستانی یزد سری بزنیم.

تعداد بازدید 29810 0
شهر رامسر یکی از شهرهای دیدنی و محبوب شمال کشور است که دیدنی های منحصر ه فردی دارد. هر ساله گردشگران بسیاری برای دیدن این جاذبه های گردشگری به رامسر سفر می کنند.

تعداد بازدید 19230 0
از معروف ترین صنایع دستی مشهد می توان به گلیم بافی، فرش بافی، ارغوان بافی، سماور سازی، آینه کاری، فیروزه تراشی، سنگ تراشی اشاره کرد که گزینه خوبی برای سوغاتی هستند.

تعداد بازدید 7505 0
کاخ سعدآباد تهران یا مجموعه موزه کاخ سعد اباد از دیدنی های زیبا و تاریخی تهران می باشد که باید آن را تجربه کنید. درباره کاخ های سعد اباد در این مقاله بخوانید.

تعداد بازدید 28466 0
محله درکه تهران کجاست؟ منطقه درکه که در شمال تهران قرار دارد در نزدیکی محله های ولنجک و اوین قرار دارد یکی از بهترین مناطق تفریحی تهران می باشد.

تعداد بازدید 13357 0
جاده تهران چالوس و سفر به شهرهای زیبا و سرسبز این جاده و دیدنی هایی که نمی دانستید.جاده چالوس چهارمین جاده زیبای جهان است جاذبه های طبیعی شهرهای محبوب را ببینید.

تعداد بازدید 11268 0
معرفی تاریخچه و معماری روستای صخره ای میمند معروف به روستای دستکند در 38 کیلومتری شهر بابک و در استان کرمان، روستایی ثبت شده در یونسکو در مجله هتل یار

تعداد بازدید 5121 0
شهر زیبای تبریز یکی از مهم ترین و قدیمی ترین شهرهای ایران محسوب می شود که بخش مهم تاریخ سرزمینمان را در خود جای داده است. تبریز، با جاهای دیدنی تاریخی خود، هرساله گردشگران بسیاری را به خود جلب می کند.

تعداد بازدید 31142 0
روستاهای  معروف تبریز را می شناسید؟ با ما همراه باشید تا از روستاهای معروف تبریز برایتان بگوییم. استان آذربایجان شرقی تاریخی هزارساله دارد. آثار به جای مانده و جاذبه های تاریخی فراوان این شهر سبب جذب گردشگران بسیاری از سراسر جهان شده است..

تعداد بازدید 34062 0

امروز بخوانید

پربازدیدها