خانه فاموری ، راهنمای بازدید از خانه دوره قاجاریه در تهران

معرفی 11 بستنی فروشی فوق العاده در تهران + آدرس و شماره تماس

معرفی کامل بهترین رستوران های تهران (آدرس، شماره و عکس)

پیشنهادات سفر یکروزه در پاییز: سراب رویایی صحنه

راهنمای جامع اقامت در هتل استقلال تهران

کاخ اردشیر بابکان؛ یادگاری از دوران ساسانیان

جدیدترین مطالب

معرفی خانه فاموری، خانه ای به جا مانده از دوره قاجار در خیابان جمهوری و کافه رستورانی دلباز و زیبا. همراه با عکس، آدرس و مسیرهای دسترسی

تعداد بازدید 7841 0
بهترین بستنی فروشی های تهران کجاست؟‌ بستنی دسری فوق العاده خوشمزه و آرامش بخش است که طرفداران بسیاری دارد. لذت چشیدن بستنی های متنوع آن هم در بهترین بستنی فروشی های تهران حتماً ترغیبتان می کند بارها بستنی بخورید و از طعم بی نظیر آن بهره مند شوید. اگر اهل شکم گردی و از دوستداران بستنی هستید، با هتل یار همراه شوید تا از بهترین بستنی فروشی های تهران برایتان بگوییم.

تعداد بازدید 19625 0
بهترین رستوران های تهران را می شناسید؟ بهترین رستوران های تهران به‌خصوص رستوران هایی با غذای ایرانی و کباب ها در کدام منطقه از تهران هستند؟ در این بخش از مجله گردشگری هتل یار می خواهیم بهترین رستوران های تهران را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید تا برایتان از بهترین رستوران های تهران بگوییم.

تعداد بازدید 23151 0
روستای دستکند حیله ور تبریز شاید به اندازه روستای کندوان شهرت نداشته باشد اما قدمتی طولانی تر دارد. روستای حیله ور در دل کوه های آذربایجان و در دل زمین کنده شده اند. مردم آن زمان برای در امان ماندن از حمله دشمنان خانه هایی در دل کوه ساخته اند. خانه های روستای حیله ور نمونه دیگری از عجایب و شگفتی های کشورمان محسوب می شود که از چشم بسیاری از گردشگران دور مانده است.

تعداد بازدید 3323 0
راهنمای بازدید و مسیرهای دسترسی موزه (خانه) قاجاریه تبریز، یکی از شاهکارهای ایرانی از لحاظ معماری واقع شده در محله ششگلان تبریز در مجله گردشگردی هتل یار

تعداد بازدید 1544 0
لیستی از بهترین رستوران های فشم این منطقه ی خوش و آب و هوا در 1401 به همراه بررسی محیط و کیفیت غذا به همراه عکس و آدرس، برای آن هایی که علاقمند به سرو یک وعده ی بی نظیر خانوادگی یا دوستانه در هوای تمیز و سالم هستند.

تعداد بازدید 15818 0
دریاچه ولشت یکی از دریاچه های دیدنی غرب چالوس و شمال شرق کلاردشت است. دریاچه کوهستانی ولشت با چشم اندازی رویایی و شگفت انگیز در شمار جاذبه های گردشگری مازندران قرار دارد. هرساله گردشگران بسیاری به مازندران سفر می کنند تا از دریاچه ولشت دیدن کنند و از طبیعت بی نظیر آن لذت ببرند.

تعداد بازدید 2566 0
بازار رضا مشهد از قدیمی ترین و نزدیک ترین بازارهای مشهد مقدس به حرم مطهر می باشد که بالای 1700 غرفه دارد! به دنبال آدرس و ساعت کاری این پاساژ هستید؟ کلیک کنید.

تعداد بازدید 12036 0
لیستی از مکان های بکر و دیدنی چالوس، بهشتی جذاب برای گردشگران و مسافرانی که استان مازندران را برای سفر انتخاب می کنند. شمال ایران با طبیعتی بی نظیر و زیبا از مکان های گردشگری مهم کشور محسوب می شود و همواره مسافران بسیاری دارد!

تعداد بازدید 32812 0
خانه داروغه مشهد کجاست؟ خانه تاریخی داروغه که یکی از مکان های تاریخی مشهد می باشد که مناسب عکاسی است، یکی از عجایب معماری دوره قاجار می باشد.

تعداد بازدید 20674 0

امروز بخوانید

پربازدیدها